Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a párotokat, ha kirúgták volna egy egyetemről és másikra kell mennie?

Figyelt kérdés
csalódnátok benne emiatt, vagy attól még ugyanaz a személy maradna a szemetekben?
2015. jan. 29. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Volt barátnőmet is kirúgták amúgy, és akkor mi van? Totál nem izgatott, felőlem elmehetett volna péknek is. Kit izgat? Istenem... Szánalmas szerintem, de ti tudjátok. Amúgy inkább rúgd ki a csajt, hátha talál normálisabb fazont is aki nem gondolkodik el ezen, ill. ha te ezen egyáltalán elgondolkodtál akkor lehet, hogy eleve nem is olyan jó a ti kapcsolatotok?
2015. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
#10: Az #5-ös és #6-os ezt nem tudhatja, mert ők végigszopták a szemesztereket, így "sikeresen" vizsgáztak mindenből.
2015. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért felháborító, aki ilyenért kirúgná a másikat. Mi van akkor ha az egyetem nem neki való, és "csak" fősulin állná meg a helyét? Vagy ha ott sem, akkor érettségije, vagy szakmunkása lenne? Ne egy papírt szeressünk már!!!!
2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nálunk soha senkit nem rúgtak ki azért, mert 1 db vizsgája nem sikerült. Ha már harmadik tárgyfelvételnél sem, az persze más kérdés... Ha egyébként azt látnám, hogy igyekszik, tanul, fontos neki a jövője, a karrier, az ehhez vezető tudás megszerzése, nem szakítanék. De ha azt látnám, hogy tróger, és ennek gyümölcse az elbocsátás, akkor természetesen szakítanék. Ez a későbbiekre is igaz, a munkára. Ha tudnám, hogy önhibájából rúgták ki, és nem mondjuk létszámleépítés miatt, majd azt látnám, hogy nem minden erejével azon van, hogy újból visszakerüljön a dolgozók sorába, akkor is elgondolkodnék kapcsolatunk jövőjén. Bár manapság ahhoz, hogy azonnal jó munkád legyen, megfelelő munkatapasztalat és egy szuper szakma kell, ezért eleve csak olyan férfiakkal kezdek kapcsolatot, akiknél tudom, hogy nem kell arra számítanom (ahogy fordított esetben sem), hogy hosszútávon munkanélküliek legyünk.
2015. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14: Mondod ezt full elbizakodva Magyarországon, a munka paradicsomában... no comment.
2015. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat
2015. jan. 29. 22:44
 17/22 anonim ***** válasza:
Sorry, jav.: munkahelyek paradicsomában.
2015. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat 14-es kicsit fogjal vissza .

1 hónapja nekem sincs àllàsom,mert ahol dolgoztam egy nagyon szép üzletben,bezàrt,mert sajàt vâllalkozàsa volt a volt főnökömnek.Azóta rengeteg helyen voltam,olyan helyekre is bementem ahol megsem volt hirdetve ,interneten folyamatosan küldöm az önéletrajzom...van gyakorlatom bőven a szakmàba...szép helyeken dolgoztam,mégsem sikerül...szval ez nm olyan könnyű.

27 N

2015. jan. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A #14-es nem arról beszélt, hogy azért szakítana, mert elbocsátották a másikat és nem talál munkát. A lényeg az volt, hogy haragudna azért, ha a párja egyáltalán nem is próbálkozik.


Rád utolsó a leírásod alapján ez nem vonatkozik, hiszen folyamatosan próbálkozol és így ismeretlenül is szurkolok, hogy hamarosan állást találj :)

2015. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azért a kirúgás ezen esetben kicsit erős kifejezés, inkább azt kellett volna mondanod, hogy kibukott, vagy eltanácsolták a tanulmányi eredménye miatt.


Egyébként meg számomra teljesen irreleváns, hogy mi a barátnőm végzettsége.

2015. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!