Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom?

Figyelt kérdés

Szerintetek az normális 2 év után ,hogy a barátom alig fekszik le velem?(Ráadásul a haverjai szerint tetszem neki meg szeret)A mai napon meg jól össze is vesztem vele mert ö sokkalja a 4 nap együtt alvást egy hónapba.Azt mondta nincs ideje a barátaira és még tanulni is mellettem...Ti mit szóltok ehhez a helyzethez?Fektessek még ebbe a kapcsolatba vagy inkább legyen vége?!

21/F



2015. jan. 30. 01:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem félek attól ,hogy nem találok mást , inkább csak ragaszkodom hozzá.Sajnálnám fel adni ezt a lassan 2 és fél évet.Amikor pedig vele vagyok nagyon aranyos tud lenni , mindig meg lep valami kis ajándékkal.Esténként pedig megmasszíroz amikor nagy ritkán együtt vagyunk...Ezt tudom nem sok ,de legalább nem jár félre melettem mint az előző partnerem.Nem tudom miert ,de valahogy mindig f...-t fogtam ki idáig...Köszönöm még1x mindenkinek a kedves válaszát, örülök hogy ilyen sokan válszoltatok! :)
2015. jan. 31. 15:20
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve vagyunk együtt a barátommal és eljegyzés, összeköltözés, közös kassza, közös tervek a jövőre, stb. már megvan. És még mindig alig bírunk ki akár egy hetet is egymás nélkül (amikor pl. a munka miatt távol vagyunk a másiktól)..

Csak azért mondom, hogy itt is lehet tartani egy kapcsolatban ugyanennyi idő alatt. :)


25F m

2015. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!