Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vártok a szerelem terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok a szerelem terén ettől az évtől?

Figyelt kérdés
:)
2015. jan. 30. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmit, szeretném elkerülni. 3,5 évig kapcsolatban voltam 16 éves korom óta, tavaly tavasszal lett vége, majd egyből be is pasiztam, az egy fél éves kapcsolat volt. Most egyedül vagyok és nagyon élvezem, eszem ágában sincs újra kapcsolatban lenni. Szexkapcsolatom van, ennyi nekem most épp elég. Sok-sok szex, nulla kötöttség. Másra egyáltalán nem vágyom, nekem most teher lenne más szeretete, nem is ismerkedek, pedig naponta találnak meg férfiak ilyen céllal, de mindenki kosarat kap. Szerintem időm sem lenne most egy kapcsolatra, bár ha nagyon akarnám biztos megoldanám, de nem akarom.
2015. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg újabb 1000 nő fog megalázni
2015. jan. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!