Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyozzon az elso szerelem?

Figyelt kérdés

2 srac van jelenleg az eletemben .vagyis van egy baratom 3 honapja ,es a szivembe ott van a srac aki mellett felnottem ,akit 3 evig szerettem ,2 evig voltunk egyutt...elso szerelem volt mind kettonknek ,o viszont egy ido utan kezdett szemetkedni velem ,aztan vege lett ,en nagyon sokat szenvedtem ,de egy ev alatt sikerult elfelejtenem,addig nem tartottuk a kapcsolatot...aztan jott a mostani baratom aki egy nagyon aranyos es rendes srac ,szepen banik velem ,es ugy ereztem ,hogy megszerettem ,viszont erzem ,hogy nem ugy szeret mint egykor az exem ,azaz eletem szerelme es ez hianyzik...

a baj az ,hogy nemreg felbukkant az exem ,es azt allitja meg mindig szeret es sosem fog elfelejteni...

nem tudom mit tegyek?

ki mellett dontsek?a jelenlegi baratom mellett aminek tudom ,hogy van jovoje annak ellenere ,hogy nem annyira nagy a szenvedely...vagy az elso szerelmem mellett ami eleg zuros?...(a szuzessegem a mostani baratommal veszitettem el)

en 19 vagyok ,az exem 21 ,a mostani baratom 22...


2008. aug. 21. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
jelenleg az exem tobbet foglalkozik velem mint a jelenlegi baratom...
2008. aug. 21. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi itt a kérdés? Üljetek össze a jelenlegivel, beszéljétek meg. Ülj össze az exszel, kérdezd meg, hogy mik a tervei, el tudja e képzelni veled újra a jövőt stb... Remélem jól döntesz, és írd meg, hogy mi lett veletek!
2008. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenképp a mostani barátoddal beszéld meg mit érez,hogy gondol rád,a kapcsolatotokra,stb,aztán a választól is függ majd a további dolog...persze az exeddel is beszéld meg ,hogy most hogy is álltok,mit szeretne veled,hogy lenne a jövőben,és összegezd a dolgokat,végül dönts.egyébként úgyis az exed fogod választani de ha gondolod próbáld ki a fenti procedúrát:)sok sikert,és azért tényleg gondold meg jól,hogy mi lesz:)
2008. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy a mostani baratom kiakad ha elmondom neki mi van...felek elveszitem...jajj eskuszom osszevagyok zavarodva...:(
2008. aug. 21. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ezzel nem foglak kisegíteni,de én is ebben a ,,cipöben járok".Jól éreztem magam a mostani 7 hónapos kapcsolatomban,de amint feltünt a régi és visszaadta azt a szenvedélyt,amit a mostaniból hiányolok,hát nem tudom...Kezdem észrevenni mostani párom hibáit,amiket eddig szerettem vagy fel sem tüntek.Aztán megszépültek a régi emlékek és egyetlen dolog,ami visszatart,hogy a szégyenem nem engedi,hogy az exemet válasszam.Azt írtad,hogy nem akarod elveszíteni a mostani párod.Akkor küzdj érte!Áldozatokat kell hozni és most rajtad a sor.Szerintem vigyázz a friss kapcsolatodra és szeresd azt a fiút!Szorítok,de kérlek írd meg,hogyan döntöttél,hogy nekem is tanulságos legyen!Köszönöm!
2008. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy is döntesz mindenképp légy tapintatos. Szerintem magad se zártad le a régi kapcsolatod és úgy kezdtél bele az újba hogy nem voltál kész, ezért estél most a két ló közé. Érdemes lenne átgondolnod hogy mit, kit akarsz. Ez hosszútávon nem működik hogy ezt szereted, majd újra visszatáncolsz az exhez... Azt javaslom légy stabil amikor egy párkapcsolat mellett döntesz, és nem fogsz elbizonytalanodni az érzéseidben.
2008. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Udv,

Most jottem haza, voltam kinnt az exxel...es rajottem ,hogy mennyire fontos a jelenlegi.Es,hogy voltakeppen o adta vissza azt amit az ex elvett...es rajottem ,hogy valasztanom kell a "mult" es "jelen" kozt ,es ez alapjan kapcsolodni a jovohoz...nem fordulok vissza! ,mert nem erne meg...boldog vagyok ,es egy kis emlek miatt nem rombolom szet azt ami oly szepen novekszik...es ujra ertelmet ad az eletemnek a "jelen",annak az eletnek aminek egykor elvette az ertelmet a "mult"... Tudom ,hogy helyesen dontottem...

2008. aug. 21. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok, örülök, hogy sikerült tisztázni, de szerintem benned még harcok fognak dúlni!
2008. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!