Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat egy japán fiú és egy magyar lány közt? Mert ugyebár kultúrális különbségek, stb.

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Kamikáze módon belerepül a pin...ádba
2015. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ElnökÚr ***** válasza:
36%
szamurájkardot dug a vaginádba,úgyhogy tessék vigyázni!
2015. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezért kell vele ismerkedni, és akkor feltérképezheted, hogy mi az ami nem ok és mi az ami nem.


Nem kell egyből lefektetni és járni vele másnap, ahogy megismered ;)

2015. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A magyar ember jól tud alkalmazkodni más kultúrákhoz szóval miért is ne?
2015. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Lehet hogy nem veszi olyan komolyan a kulturális dolgokat.

Beszélj vele ismerd meg. Ez nem attól függ hogy honnan jöttél hanem hogy te milyen vagy és ő milyen. Szerintem kb. Annyi esélyed van japánoknál találni olyat akivel össze jöhet mint bárhol máshol.


(Sors társ, én pont fordítva vagyok ezzel. Én japán lánnyal járnék szívesen :D )

2015. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
A japánok gazdagok, tehát odáig lennél érte (mert ugye minden nő k rva), de kicsi a f szuk úgyhogy n ggerekkel csalnád (mert ugye minden nő k rva)
2015. jan. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem abban az esetben működhet, ha Európában éltek és ő is az európai szokásoknak megfelelően viselkedik. Sajnos Japánban halálra van ítélve a kapcsolatotok. Rengeteg eruópai nő házasodik meg kint és nagyon nagy részük válásra kényszerül a kultúrális különbségek miatt. Ott a nőket még mindig nagy elnyomásnak vannak kitéve a férfi társadalommal szemben. Esetleg ha férfi lennél, akkor azt mondom, működne Japánban egy japán nővel.

De még egyszer írom, európaiként itthon klappolhatnak a dolgok, de ha haza akar vinni, ne menj, mert az egyik napról a másikra fog megváltozni veled szemben és nem fogja érteni, mi a bajod vele.

2015. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Én nem járnék japánnal vagy más nemzetiségűvel, mert kulturális különbségek lehetnek. Családok között is vannak különbségek, hát még, ha másik országból jön valaki. Ha ő a magyar kultúrát és szokásokat elfogadja és teljesen fel tud hagyni azzal a neveltetéssel, amit kapott és az ő szokásaikkal, akkor szerintem igen. Viszont elég kicsi esélyt látok arra, hogy valaki, akit máshogy neveltek teljesen tudna azonosulni a mi kultúránkhoz. És ez most nem rasszizmus, hanem egyszerű különbség.
2015. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten turáni népek vagyunk.

Remélem tisztában van ezzel a japán.

Szóval elég furán hangzik ez, de a kulturánk egy (volt). Csak nekik sokat változott, és mit ezt látjuk ma, ezt, hogy mintha semmi egyezés nem lenne közöttünk.

Amúgy meg okos emberek, bár én a koreaiaikat jobban bírom.

2015. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!