Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem esik rosszul ha a pasitok megbámulja a nagymellűeket a jelenlétetekben?

Figyelt kérdés
Nekem csak A-s méretem van.
2015. jan. 30. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sosem fordult velem elő ilyen. Pedig elég sok nagymellű barátnőm van.
2015. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolattól függetlenül nem bámulok meg másokat, de a párom jelenlétében méginkább ügyelek arra, hogy ne legyen így, főleg akkor, ha tudom, hogy nincs megelégedve magával valamilyen szempontból - kövér, kicsi a melle, akármi.
2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2,4 gondolom nektek nem is ekkora a melletek.
2015. jan. 30. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem D-s a mellem. De nem rakom a kirakatba, nem hordok köldökig kivágott ruhákat. Amikor a pasim a jelenlétemben megbámult egy csajt, aki kihívóan volt öltözve, és meg is jegyezte nekem, hogy nincs rajta melltartó, hát az elég rosszul esett. Tapintatlanság, sőt bunkóság szerintem az ilyen viselkedés. Én sem csorgatom a nyálam mások után a jelenlétében.
2015. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már maga a bámulás parasztság. Lényegtelen kit, vagy mit bámul. Bámulni nem bámuljon.
2015. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3-as nagyon szépen leírta :)

Kérdésre : nem,mert eleve nem kicsi a mellem.Ha meg ennyire pofátlan lenne folyamatosan,akkor meg elballaghatna,aztán nézelődhetne onnantól kezdve.

2015. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha nekem is D-s lenne, nem zavarna, hogy megbámulja másét.
2015. jan. 30. 16:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy elég nagy tapló a pasi, ha a barétnője jelenlétébem más nőket stíröl.... Tök mindegy, hogy mekkora a barátnője melle. A barátom sosem csinált ilyet, de ha így viselkedne, tuti szakítanék, nem azért mert komplexusom van, hanem mert nem tisztel.
2015. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!