Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány rendetlen?

Figyelt kérdés
Már laktam együtt volt barátommal, a házába mindig rendet tartottam mert megkért rá, de itthon a szobám általában úgy néz ki mint egy háború sújtotta terület. De amíg kupi van mindig mindent meg is találok amint összepakolok, semmi nincs meg és megint feltúrok mindent és ugyan ott tartunk. Igazából én tök jól elvagyok így, de gondolom ez nagyon zavaró. Mit gondoltok?
2015. jan. 30. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy kupis csaj.
2015. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, tehát nem zavar.


Engem inkább az zavar, ha betegesen rendmániás, és muszáj nekem is rendet tartanom.

2015. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele
2015. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2015. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:
Engem az zavarna, ha sokkal rendetlenebb, vagy sokkal rendmániásabb lenne mint én. Szerencsére nem ez a helyzet, inkább szeret rendet tartani mint én, de nem csinál belőle problémát, ha széthagyom a cuccaimat.
2015. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!