Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Szeret?

Figyelt kérdés

Általános iskolában kezdtünk el "járni" az első nagy szerelmemmel.Végül ő 1év 3hónap után szakított velem,mert sokat veszekedtünk.Utána nagyon sokáig bántott,hívogattak a haverjaival éjszaka,undorító hazugságokat mondott rólam.1év után megkeresett,hogy hiányzom neki és senkit sem tud megszeretni,még mindig engem szeret.Mivel tudtam,hogy ez velem is így van új esélyt adtam neki.Azóta 8hónapja vagyunk együtt.Megint veszekszünk és már fogalmam sincs mit kéne tennem.Egyikünk se akar szakítani,mert 1év egymás nélkül bőven elég volt,de valami még sem jó.Megint csak megbánt állandóan.A szüleim lehet,hogy elválnak,itt volt nálam szerdán és amikor veszekedtek a szüleim még csak meg sem ölelt.Elkezdett telefonozni.A mentsége az volt,hogy csak kikapcsolta az internetet,hogy az anyuja tudja hívni és ne merüljön le a telefonja.Még mindig nem értem miért volt éppen akkor ez a legfontosabb,amikor én magam alatt voltam.Neki elváltak pár éve a szülei,ezért kéne megértenie.Ebből teljesen azt szűrtem le,hogy nem szeret.Aki így viselkedik és számba se veszi a másikat,hogy szeretne?Persze azóta nagyon megbánta blabla...ma is inkább elment másokkal,minthogy megbeszéljük.Nem is keres 11óra óta.Amikor először szakítottunk teljesen magam alatt voltam,vágtam a kezemet.Tudom,hogy most nem akarok oda vissza esni!Szerintetek?

16/L


2015. jan. 31. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott... Ha tényleg nem törődik vele akkor miért fáj ha szakítanátok?
2015. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szeretem...
2015. jan. 31. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vagdosd magad az ilyen értéktelen emberek miatt! Telefonozni változatlanul tud otthon, egyedül is, nem kell, hogy akkor csinálja, amikor "együtt" vagytok. Hozz össze egy személyes találkozót, aztán lehetőleg kulturált módon, nem haragban, de váljatok el egymástól. Azzal meg ne törődj, hogy a szakítás kimondása után mit ígérget, mert volt elég ideje bizonyítania azt, hogy mennyit képes megtenni ezért a kapcsolatért!
2015. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak olyan nehéz...
2015. jan. 31. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de volt már velem olyan pár éve, hogy valakit nagyon szerettem, aztán a másik oldalról nem láttam viszonozva a szeretetet egy idő után, próbáltam megbeszélni vele a kapcsolatunk jövőjét, de a kérdéseimre csak kifogások születtek válaszként, később indulatos reakciók is. Veled ellentétben belőlem hamar kiölte ez a viselkedés az exem iránt érzett szerelmet, és kimondtam a szakítást. Nem bántam meg egy percig se, véget vetettem az egyoldalú kapcsolatnak, és később lehetőségem nyílt megismerni egy olyan lányt, aki nem csak bábuként van mellettem, hanem szeret is.


Rossz érzés, ha valakiért sokat megteszel, és később már szinte csak átnéz rajtad, de ezzel sokáig nem lehet együtt élni, magadat is mérgezed vele.

2015. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!