Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátommal, közel lakunk egymáshoz, ezért minden nap együtt is alszunk.

A lényeg hogy néha ugy beszél velem, mintha nemis a barátnője lennék, pl: "szerencsétlen" "hülye bunkó" "csicska!!" na ezen nagyon kiakadtam. Mondtam neki hogy beszéljen velem normálisan, ne úgy mintha csak egy haver lennék, s ilyenkor vagy duzzog egész nap, vagy bocsánatot kér, stb. De ez kb majdnem minden héten.

5 hónapja letöröltette a facebook profilom mert hogy én biztos más pasikkal beszélek és megcsalom. De közben tudta a jelszavam, bármikor megnézhette, senkivel nem beszéltem rajta kívül. És most ugyanezt csinálja a viberen is, már ha bekapcsolom a netet egyböl azthiszi hogy mással beszélek.. Elég idegesítő.


Másik téma hogy szex közben ha mondja hogy legyek én felül, és mondom hogy úgy most nemakarom akkor vége, és kezdi a "szép" monológját..


2015. jan. 29. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem használ ki mer mar 1 idee veled van,,, lehet aszthiszi már megvolt az esküvő:DD
2015. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem vagy normális hogy még nem vágtad ki, de ha neked ez kell csináld csak
2015. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már 5 hónapja véget kellett volna ennek vetni.
2015. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
négyszemközt én is szoktam pajzán szavakat használni a csajomra. mondjuk szerencsétlennek hívtam már, meg kurvincának, bolondnak meg hülyének is, de az se mindegy milyen hanglejtéssel meg hogy mondja. ez ilyen oda-vissza piszkálódás.
2015. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudom, már volt eszembe, de van hogy olyan aranyos tud lenni, mindig elmondja hogy mennyire szeret engem, és énis szeretem. Ezértnem akarom elhagyni.. De tanácstalan vagyok.


(Egyébként én voltam neki az első, nem tudom ez mennyire számít.)

2015. jan. 29. 17:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan oda-vissza pajzánkodás, hanem halál komolyan mondja, én meg csak pislogok hogy mi baja van már megint.
2015. jan. 29. 17:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Kurvinca :D
2015. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg.Egy kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog a komunikáció
2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Teljesen lekorlátoz, kitöröli a facebookodat ??? Miafax??? Ha már csak kérése lenne a pasimnak arra vonatkozóan, hogy hadd olvassa el az üzeneteimet, hát körberöhögném. Úristen te lány, egyáltalán nincsen önbecsülésed??? Miért hagyod, hogy így bánjon veled ?
2015. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem is értem komolyan az ilyen féltékeny gusztustalan embereket! Az ember nem azért nem csalja meg a párját, mert nem MERI és mert fél, hogy lebukik és nem azért, mert folyamatosan ellenőrizve van, hanem azért mert nem akar neki fájdalmat okozni és betartja a kapcsolat "szabályait". Ha valaki hűtlenségre hajlamos, akkor aztán nyomkövetőt is rakhatnak rá, akkor is megfogja találni a módját hogyan tudna félrelépni.


Szánalmas a barátod és ne haagudj, de te is hogy hagyod hogy terrorban tartson.

2015. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!