Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi hogy egyetemre menjek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
azért mert ő sem tanul már (nincs diplomája), és azt mondja menjek dolgozni az helyett hogy tanulok, hogy össze tudjunk költözni stb... De nekem nagyon fontos az egyetem!
2015. jan. 31. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem adnám fel az egyetemes álmom. Menj el ez nagyon fontos a jövődre nézve is, jobb munkaajánlatokat kapsz diplomával és így jobb lesz a megélhetésed. (Nem értem milyen barátnő az ilyen aki akadályoz saját magad építésében, de nem akarok becsmérelni a lányt.) Szerintem egy ilyen lány miatt nem mondj le az életedről.
2015. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Menny egyetemre.
2015. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Ha van már szakmád, akár egyetem mellett is tudsz dolgozni. Ha ezért elhagy, őszintén, akkor sokkal jobb lesz nektek külön, mert más az elképzelésetek a jövőről.
2015. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp ne mondj le az egyetemről, bro!

nekem is volt részem ilyen kapcsolatban, ahol ezt várták tőlem, és egy percig sem bánom, hogy ne adtam be a derekam, és eljöttem az egyetemre. saját álmaid, terveid szerint élj!

2015. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem azt sem várnám meg, hogy tényleg elhagy e vagy sem, ha egy ilyennel elém állna, nekem ne akarjon megtiltani semmit, főleg ne egy olyan dolgot ami egész hátrelévő életedet befolyásolhatja majd.
2015. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még egy házasságban sincs olyan, hogy enged-nem enged. Önálló emberek vagyunk, önálló döntésekkel. Ha nekem valaki meg akarná mondani, mit tegyek, úgy vágnám ki, mint macskát szarni. Ezt most nőként mondtam.
2015. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Ne a barátnőd döntse ezt el! Ha egyetemre akarsz járni, akkor felvételizz. Neki éppen annyira tiszteletben kellene tartania a te döntéseidet, és vágyaidat, mint amennyire ő ezt elvárja tőled.


Újabb nő.

2015. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Diploma nélkül a csajok szóba sem állnak veled.
2015. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm ilyet benyögne, már csak az elv miatt is, már holnap ex lenne. Ha én egyetemre akarok menni, akkor oda megyek, mit dirigál? Szóval dobd ki, majd utána szerezz egy dékáni dícséretes diplomát, oszt jónapot :-)
2015. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy "öreg" a tanuláshoz, sőt! Sokkal jobban teljesítenek azok a felsőoktatásban, akik már némi munka- és élettapasztalattal vágnak bele a tanulásba, mint akik az iskolapadból ülnek át az iskolapadba.

Soha nem késő tanulni, még 40-50 évesen sem. Nekem annak idején volt 70 éves évfolyamtársam is (neki mondjuk a sokadik diplomája volt).


És itt most nem az a lényeg, hogy tanulsz-e vagy sem, hanem az, hogy a barátnőd alárendelné a te elképzeléseidet, igényeidet az ő elképzeléseinek. Ő összeköltözést tervez, EZÉRT te ne tanulj. Ez nem egy egyenrangú kapcsolat. Azt mondod, ha továbbtanulsz, elhagy... akkor szerinted tényleg fontos vagy neki? TE vagy neki fontos, vagy az ő elképzelései, tervei? Ő eltervezett magának egy életformát, és olyan pasira van szüksége, aki abba beleillik. Nem RÁD! És ha így van, akkor semmit nem veszítesz, ha elhagy.

2015. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!