Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit mondjak? Mi tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit mondjak? Mi tegyek? Mi is van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú( vagyis inkább egy férfi) akivel nagyon jóban vagyunk: beszélgetünk, hülyéskedünk meg ilyenek. És ez a kapcsolat egyre jobban kezd el komolyodni. A múltkor megkérdezte, engem zavarna-e a köztünk lévő korkülönbség( Ő az idősebb 4-vel idősebb) mondtam hogy nem, és Téged? azt mondta hogy neki furcsa lenne ez a kapcsolat mert nem volt fiatalabb barátnője. És utána meg mondta hogy ha egy évvel lennék öregebb[ha lennék 17] ( ami 3 hónap múlva lesz) akkor belemenne. Utána kérdezte hogy szeretem-e Őt és mondtam hogy igen és mondta Ő is.:$ Most akkor mi van?? Mire vár?? Mert nem mondott semmit hanem inkább elment fürödni.Azt se mondta hogy van esélyem nála azt sem hogy nincsen. Mit tegyek?? Tényleg szeretem és nem akarom elveszíteni!!:D

Előre is köszönöm a válaszokat!!:D


2010. febr. 9. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Háttööööööö.... :D Tpikusan olyan pasi, aki elveszik az ilyen hülye baromságokban, mint életkor. Most komolyan három hónapon pepecsel, ha szeret? O_o Egy FÉRFI?! Ez nekem nagyon furcsa, biztos az, hogy szeret téged? Én nem vennék erre mérget, de szerintem ha kell neked, akkor kezdeményezz.
2010. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szard le
2010. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A párom és köztem 16 év korkülönbség van.Kit érdekel??

Nagyon jól megvagyunk!!!

2010. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!! Az uccsónak: tehát jelentheti azt is hogy Ő ezt nem gondolja/gondolta/ komolyan?? Csak érdekelte hogy én mit gondolok, de Ő valójában nem is akar semmit??
2010. febr. 13. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned,hogy te mit kapsz tőle.Megadja e neked azt amire vágytál vagy amire vágysz,melletted van e fontos kérdésekben,tervezget programokat veled..stb.Te vagy a kapcsolatban neked kell tudnod hiszen sokféleképpen kifejezik magukat a férfiak.Haa meg nem tudod kérdezz rá:D
2010. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!