Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy nem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel az anyukája miatt, de aztán mondta hogy szeret engem de anyukája miatt nem lehetünk együtt. 1 hónapig mentem utánna és ma mondta hogy nem tudja hogy miért nem akar velem együtt lenni És hogy nem csak az anyukája miatt van ez. Aztán kérdezetm,hogy nem vagyok elég jó?! Azt mondta hogy de! Kérdeztem hogy szeret e még engem,azt válaszolta igen! De nem akarja már és azt mondja hogy nem tudja mit érez. Kérdeztem hogy más fiút szeret? Azt mondta nem. Olyan formában is h ha választania kéne kit választana? Engem vagy mást? Azt mondja egyikőnket sem. Miért ilyen?
2015. jan. 31. 23:09
1 2
 1/12 zakel ***** válasza:
én azt mondom, hogy de!
2015. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát érdekes... a lányok furák magamról tudom :P 16/L
2015. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Talonban tart.. felejtsd el, jobban jársz. 20/F
2015. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy talonban tart?!
2015. jan. 31. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
igaza van 3-asnak. hagyd a fenebe a csajt 21F
2015. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.. ha igazán számítanál neki akkor nem kéne ennyit gondolkoznia. Ha ennyit nem tud eldönteni, akkor mi lesz ha összejöttök és valami nagyobb vita lesz vagy ilyesmi? Defektes autóval nem indulunk nagy útra...
2015. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert egy kur va.

Hazudik amikor más dologra keni.

Nem vagy elég jó, gazdag az ő egójához és kész.

2015. febr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

3#-as vok.

Talonban tart jelentését kérdezed?? Azt jelenti, hogy elrak téged későbbre, másfele tekintget, és ha az nem jön össze, még mindig ott leszel neki te..

2015. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na jó!!! Ezt nem szeretném még 1x meglátni hogy valaki le ku rvázza!!!!!! Kérdeztem tőle!!! Más fiúval akar lenni!?

Azt mondta hogy nem ha mással akarna lenni már rég megtette volna..... és megbízok benne mert ismerem!

Együtt voltunk!!! és mondta hogy még mindig szeret!!

Csak valamiért azt mondja hogy ő egyedül szeretne lenni és nem kell neki senki! nem értem!... :(

2015. febr. 1. 11:34
 10/12 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt, hogy "ismered" ?
2015. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!