Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy nem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel az anyukája miatt, de aztán mondta hogy szeret engem de anyukája miatt nem lehetünk együtt. 1 hónapig mentem utánna és ma mondta hogy nem tudja hogy miért nem akar velem együtt lenni És hogy nem csak az anyukája miatt van ez. Aztán kérdezetm,hogy nem vagyok elég jó?! Azt mondta hogy de! Kérdeztem hogy szeret e még engem,azt válaszolta igen! De nem akarja már és azt mondja hogy nem tudja mit érez. Kérdeztem hogy más fiút szeret? Azt mondta nem. Olyan formában is h ha választania kéne kit választana? Engem vagy mást? Azt mondja egyikőnket sem. Miért ilyen?
2015. jan. 31. 23:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
előző vagyok, bocs : "meddig voltatok együtt"
2015. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

2,5 hónap...de régebb óta ismerem Tudom kevés idő... De azt mondta még soha senkit nem engedett magához ennyire közel és én felborítottam benne mindent.. De mondta azt is hogy szeret és ha akarná sem múlna el..

De azt mondja nem akar barátot még ő sem tudja hogy miért... és gondolt arra is már ha majd egyszer ő is akarná fél hogy késő lesz.... Nem értem.. :/ szeretem... Nem tudom mit csináljak... Most haragszik... Mert azt mondtam megvégső elkeseredésemben hogy én nem hiszek a szerelemben... és azt mondta hogy ő megad nekem mindent és én nem hiszek a szerelemben??? De ezt nem gondoltam komolyan....

Gondoltam arra is hogy más pasi van a dologban... De azt mondta ha lenne más már rég vele lenne... Meg hogy ne akarjak már azok közé tartozni akiket simán eldobott magától... Nem értem... Nagyon nem értem...

2015. febr. 2. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!