Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha azért keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha azért keresem az exem társaságát illetve azért akarom őt, mert hiányoznak a testi dolgok?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, sokszor lett volna rá alkalmam hogy elveszítsem de vártam valami égi jelre..nem akartam csak úgy. És most azt érzem ő jó ember lett volna arra, mármint hogy neki adjam.. Viszont vele nem ment a kapcaolat, csak mint embert tisztelem. Komplikált helyzet..

18\l

Köszönöm ha válaszolsz nekem :)



#szűz #ex #zavarazagyban
2015. jan. 31. 23:34
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

így ne add

nem lesz ok

2015. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Égi jelre? OMG
2015. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zakel ***** válasza:
szóval, te abban hiszel, hogy jön az Armageddon
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gáz.
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kifejtem neked.. Valaki olyannak akartam neki adni magam aki hozzám méltó, nem csak kívűl, belül is. Tisztában vagyok az értékeimmel és büszkébb vagyok anná, hogy bárkivel khm.. Bocs.
2015. jan. 31. 23:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Annál**
2015. jan. 31. 23:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked, kötődtél hozzá. Nem gáz... Viszont, így nem tudod majd könnyen elfelejteni, ha mindig rajta fog járni az eszed.
2015. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha magányos vagyok akkor rossz.. És gyakran vagyok mostanában, hiába szórakoztatnak a barátok, család. Hiányzik hogy valaki vigyázzon rám :)
2015. jan. 31. 23:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, szóval megértelek.
2015. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem meg pont nem ezért hiányzik az exem, hanem minden másért
2015. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!