Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megmenteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmenteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a Párommal. Távkapcsolat. Eleinte nagyon nagy hévvel indult, de mostanra elfáradtak a dolgok. Ő még nem akar összeköltözni,korainak tartja, így viszont egyre jobban eltávolodtunk egymástól. Én kicsit nehezményeztem emiatt, Ő meg haragszik, sok volt a vita ezek miatt. Pár napja a haverja megkérdezte chaten, hogy vagyunk, én meg kiöntöttem neki a szívem, persze ez visszajutott a Párom fülébe, Ő meg számon kért emiatt. Azt mondta, utolsó csepp volt az, hogy én Őt kibeszélem a háta mögött (pedig csak annyit mondtam a srácnak, hogy bajok vannak). Lehet, nem ez volt életem legjobb húzása, de besokallt ettől. Azt mondta, hagyjuk abba ezt az egészet, elege van, betelt a pohár. Viszont mindig írt, jelentkezett másnap, valahogy nem tud elengedni egyszerűen. Ma is beszélgettünk, azt mondta, egyelőre nem ígér semmit, elege van a sok vitából. Hagyjam békén és majd meglátjuk a dolgokat.

Mit tehetnék? Ha hagyom, nem jelentkezek akkor hogyan fogok Neki hiányozni, hiszen elmúlnak a viták, amik az utóbbi időben jellemzőek voltak a kapcsolatunkra? Innen a távolból hogyan lehetne picit eszébe juttatnom, hogy létezem, hogy hiányzom Neki?


2015. febr. 1. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan kapcsolatnak jövője, amit "menteni" kell.
2015. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Ez így nem nagyon tűnik egy kapcsolatnak.

A távkapcsolat alapjáraton nehéz dolog,de ha nem is beszéltek,akkor mi marad?

2015. febr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, sok pozitív példát hallottam már ilyen ügyben. Mindenütt vannak mélypontok.
2015. febr. 1. 02:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma pl. olyanokat írt, hogy le kellene zárni ezt az egészet. Majd lehet, hogy jelentkezek. stbstb... Csupa feltételes mód... mintha nem lenne biztos benne,hogy mi a jó megoldás.
2015. febr. 1. 02:25
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Én megalázónak érezném ha a barátom azt mondaná hogy hagyjam békén és elege van belőlem. Inkább nem tepernék.

Minden problémát meg lehet vitatni emberi szavakkal, szerintem ez a titka egy jó kapcsolatnak. Tisztelni a másikat akkor is ha nem úgy táncol ahogy te fütyülsz. Én a helyedben lelépnék, nem kéne ilyen pasi.

2015. febr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja 5# vagyok. Nem a levegőbe beszélek, 2,5 éve élek boldog távkapcsolatban, más egyetemre járunk. Vannak mélypontok de ilyet nem mondanánk egymásnak. Ha gondolod irj :)
2015. febr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Retardált Reptoid ***** válasza:
Rossz az embernek egyedül: nincs aki, untassa!
2015. febr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Másfél éve élek távkapcsolatban (1700 km), és azért gyakorlott vagyok már... És ne haragudj, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt menteni kellene.

Csak a saját példámból tudok kiindulni, de... Nálunk pont az összeköltözés a cél, mivel ő külföldön él, de megbeszéltük, hogy először befejezem az egyetemet. A ti esetetekben 9 hónap után nem annyira korai már ez a gondolat, mivel most ő sem boldog. És főleg, ha lenne lehetőség a változtatásra, csak azért nem történik semmi, mert ő nem akarja...

Nem ígér semmit és hagyd békén? Ilyet én soha nem mondtam és nem is hallottam a páromtól. Akkor már nem lennénk együtt. Így semmi nem fog megoldódni. Le kell ülni és megbeszélni. Néha nálunk is betelik a pohár, de akkor, ha másképp nem tudjuk, skype elé ülünk és átrágjuk, mi is történt. Más megoldás nincs.

A "majd meglátjuk" pedig tudjuk, mit jelent. Félek, ha nem hagyod, olaj a tűzre, ha hagyod, akkor pedig nem azt fogod kapni, amiben reménykedsz...

Hát, nehéz ügy és sajnálom, de azért szurkolok. 21/N

2015. febr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Távkapcsolatban vagytok, mégis a kommunikációtok vitázásból áll? Mit szerettek akkor egymásban? Jó a szex?
2015. febr. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nem akar megbántani, így inkább kételyek közt hagy, sajnos vannak ilyen gyáva pasik is.

Nem értem miért nem akarja az összeköltözést ha van rá lehetőségetek, a legtöbb távkapcsolatban az a gond, hogy ezt nem tudják megoldani és ezért megy tönkre a kapcsolat, de ha nektek adott a lehetőség, élni kellene vele, így ha mégsem illetek össze, az még hamarabb kiderül, ha meg igen, akkor élhettek boldogan, míg... :)

Én a helyedben egyébként beszélnék a sráccal és megmondanám neki, hogy döntse el mit akar. Bár én ilyen vagyok, nem bírom a bizonytalanságot és a tutyimutyiságot sem. Más megoldás nincs szerintem, hacsak nem kivárod, hogy hogy alakulnak a dolgok.

Remélem minden rendbe jön! :)

Addig is fel a fejjel!:)


22N

2015. febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!