Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mire véljem, hogy a barátnőmtől nem kaptam a szülinapomra (se) semmit?

Figyelt kérdés

Karácsonykor vettem neki ajándékot, akkor sem adott semmit, most pedig így 1 héttel a szülinapom után sem kaptam még semmit. Nem várom el , hogy valami hű de hatalmas dolgot adjon, de azért elég rosszul esett ez az egész..

A szülinapomon csak üzenetben köszöntött fel, mert külföldön tartózkodtam.



##jófejbarátnő
2015. febr. 1. 10:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, hogyan lehetne ezt normálisan szóba hozni.
2015. febr. 1. 11:01
 12/28 A kérdező kommentje:
Csak célozgatni próbáltam rá, hogy például mit kaptam a barátaimtól, stb..
2015. febr. 1. 11:11
 13/28 anonim ***** válasza:

Őszintén, egyszerűen szemébe. Hogyan másként?


Célozgatni.. Nálunk megállapodás van, hogy a célozgatás olyan mintha nem mondott volna a másik semmit.


Mondd, hogy Neked furcsa, hogy nem vett semmit se Karácsonyra, se születésnapodra. Utána kérdezd meg, hogy miért van ez. Ilyen egyszerűen.

Nem értem miért félsz ennyire attól, hogy őszinték legyetek és mit ér szerinted egy kapcsolat amiben az emberek nem tudnak beszélni egymással és ezek után mi ment meg attól, hogy néhány hét/hónap/év múlva itt sírj, hogy minden nő egy q...

2015. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

minél rövidebben, pl.


"neked nem fontos az ajándékozás? jó lett volna együtt ünnepelni."

2015. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom finoman felvezetni , és elmondani, hogy mennyire rosszul esett ez a dolog.
2015. febr. 1. 12:17
 16/28 anonim ***** válasza:
írd meg utána, mi volt.
2015. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogom írni, és még egyszer köszönöm a segítséget!
2015. febr. 1. 12:52
 18/28 anonim ***** válasza:
szívesen.
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mit történt Kedves kérdező?
2015. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy hét múlva fog kiderülni, ugyanis lebetegedtem és tanuló mivoltunkból nem élünk együtt. De mindenképp megírom, hogy hogyan alakult ez a dolog.
2015. febr. 1. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!