Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha ezt kérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha ezt kérném a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Hogy a fenekét is borotválja ki ? fél éve vagyunk kapcsolatban, múltkor akartam valami újat hogy kicsit kinyalom ott lent is, de csupa szőr volt, elég gusztustalan látvány volt... én azt hittem, hogy azt is leszedi de tévedtem. Most ezt arcába megmondom nem sértődik meg ?
2015. jan. 28. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan meg fog sértődni, jó eséllyel új barátnő után is nézhetsz. :D
2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Udvariasan mondd meg neki.
2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

én megmondanám, nekem alapvető, hogy ott is borotválom, sőt pasimnak is alapvető pl 69-nél

24L

2015. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg ezt meg lehet beszélni tapintatosan és le is kell bírnia ezt egy kapcsolatnak.


Szóval ha tapintatosan teszed akkor bátran.

2015. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Micsoda paraszt vagy! Te leborotválsz mindent mielőtt szopást kérsz??

Nyugodtan mond meg neki. Ha zavart, máskor is fog. Persze várható, hogy szakít veled, de neked nem volt jó így, hát keresgélj még!

2015. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gáz. Igen. Az még egy fokkal gázabb, hogy azt képzelted, borotválja magát (mintha elvárható/alapvető lenne - wtf?)
2015. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Férfi létemre én is borotválom, szerintem sokkal higiénikusabb, meg úgymond gusztusosabb xD


Kezd úgy, hogy szeretnéd ott is kicsit izgatni, de téged zavar ha ott szőrös, és ha leborotválná kipróbálhatnátok azt is.

2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"sokkal higiénikusabb"

Csak úgy szelíden megjegyezném, hogy popsi borotválás elég veszélyes művelet önmagában is. Az ott felsértett területen keresztül könnyebben bekerül a véráramba olyan bacilus, ami komoly gondokat okozhat.

Ennyit a fene nagy higiéniáról.

2015. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki! Engem nem zavarna ha a barátnőm mondaná, hogy pl. őt ez meg ez zavarja! Szerintem ebbe nincs semmi megbántó! Csak mondd tapintatosan! Vagy akkor ne nyald ki ott ha félsz neki elmondani!
2015. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyel neki egy borotvat hatha leesikneki
2015. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!