Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek vagy mit ne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy mit ne, hogy visszaálljon a regi rendszer?

Figyelt kérdés

Parommal4honapja vagyunk egyutt.

O 29 eves en21 vagyok.

Az elejen mindig o keresett.o irt eloszor stb.

Ugy erzem ez mostanra alabbhagyott. Ha munka kozben ideje engedi felhiv.de o mondta multkor hogy en is irhatok neki. Ilyenkor beszelunk.de sokszor van hogy irja hogy melo vanmmajd ir. Es nem ir. (szerelo)

Ugy erzem mostanaban en jobban ragaszkodom hozza.kezdek megijedni....

Minden este egyutt vagyunk.mert mindketten igenyeljuk.

DE el akar koltozni otthonrol mert a tesoja e az apja rendetlenek es o ezt nem birja.kosz van stb. Mondta hogy koltozzunk ossze tavasszal.

De mar kezdek azon aggodni.hogy tenyleg azert jon at este vagy azert akar osszekoltozni mert szeret. Vagy csak mert menekulni akar otthonrol???? Ezt mibol szurhetnem le???


Es mut tegyek hogy o teperjen es hianyozzak neki?

O nagyon erzekeny.mert ha en nem keresem egybol azt hiszi hogy hisztizek stb. Nem egyszeru.... Okos tipp???


2015. febr. 1. 10:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

igen, lehet hogy igazatok van.


Ugyanakkor van ennek egy ellentétje is.

Azt mondja szeret és velem olyat érez, amit még soha senkivel.

Hogy ő velem tervez, és olyan dolgokat is tervez velem, amit eddig soha senkivel. --azért ilyenben csak nem hazudna.


Plusz az elején megbeszéltük, hogy ha az egyik nem szereti a másikat, akkor őszintén megmondjuk.


A körülöttem élők mind azt mondják, hogy odáig van értem, és belém tudna bújni, és hogy imád.

2015. febr. 1. 11:07
 12/19 A kérdező kommentje:

és ha nincs köztünk balhé. és kedves vagyok, lehozná a csillagokat is nekem...

Amugy pont ő mondja hogy imádja ha bújok, mert neki erre van szüksége.

Ő is szokott szeretgetni, meg minden áldott nap (ha beteg vagyok-ha kócos, ha gáz a hajam-bármi) mondja hogy "gyönyörűségem" "Istenem olyan gyönyörű vagy"

Vagy ha találkozom valamilyen haverjával. "Olyan büszke vagyok rá, hogy ilyen gyönyörűségesen szép barátnőm van. Imádlak"


Ha felhív telefonon (pl. tegnap is) mondja hogy "Sziaaa, életem szerelme"


Viszont ma mikor eljöttem tőle, mondta hogy "Hm..oké, akkor menjél ha AKarsz, majd beszélünk. Vagy ha akarsz gyere át"- na nemár, hogy én keressem MEGINT


MIT TEGYEK????

2015. febr. 1. 11:10
 13/19 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt,ha valóban ellaposodott,akkor eleve nem illetek össze.


Egyébként kérdező szerintem csak meg kéne tőle kérdezned, hogy mire vágyik!

2015. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

És hogy ne csak a negatív dolgokat említsem, hanem a POZITIVAKAT is:


-naponta elvisz dolgozni, ha ideje engedi értem jön

-napközben (ha nem minden nap) ha ráér meló közben felhív.

-minden szabadidejét velem tölti.

-becézget,bókol,dicsér naponta

-néha csak fekszik mellettem és némán bámul mélyen a szemembe.

-tervezgeti a jövőjét velem

-még 3hét a szülinapom, de már azt szervezi :)


stb stb

2015. febr. 1. 11:13
 15/19 anonim ***** válasza:

nem is értem mit hiszel magadról....

ő írt először pfff elvileg 50-50%ban kéne lennie nem csak ő, ez a baj a köcsög felfogásotokkal, legszívesebben fejbe rúgnálak

2015. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Anyagilag mekkora különbség van köztetek ? Hozzátok akar költözni vagy ketten külön valahova ? Az ő fizetéséből egyedül fenn tudna tartani egy albérletet ? Azért kérdezem mert lehet hogy összeköti a kellemest a hasznossal,mivel le akar lépni otthonról,ehhez pont kapóra jössz neki.
2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ő többet keres mint én. úgy saccolva kb 40ezerrel simán több a fizuja az enyémnél.
2015. febr. 1. 11:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne félj ennyire! Én kb csak pozitív dolgokat látok abban,amit írsz, ne aggódj, nagyon úgy tűnik, hogy szeret téged. Természetesnek kéne lennie, hogy te is rendszeresen keresed (kb egyenlő arányban).
2015. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt mindenkinek!!!
2015. febr. 1. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!