Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit rég szeretek és tegnapelőtt együtt buliztunk ő nagyon berúgott és az egyik haverom ki akarta ezt használni és megakarta b...ni amit én nem engedtem!! Felvittem a lány és lefektettem és egész éjjel kb félóránként ránéztem és ha kellet betakartam! Ja és van barátja de az este összevesztek! Szerintetek jól csináltam és emlékezni fog erre?????
2015. febr. 1. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól.
2015. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem,h : 'és ha kellett beraktam' :DD

Am igen,jol csinaltad. Kiütötted a haverod? V hogy állítottad meg?

2015. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emlékezni eléggé kétséges, hogy fog-e, de jól csináltad, becsülendő, hogy úgy hozzá sem értél, ha csak nem titkolod el :D
2015. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én nem használtam ki nekem ennél ő többet ér!!! Nem ütöttem meg a haverom de közel voltam hozzá és különben is lefogott egy másik lány hogy ne bántsam!!
2015. febr. 1. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, szép dolog volt, hogy vigyáztál rá.

Azt, hogy emlékezni fog-e nem tudom, van aki emlékszik, van aki nem.

De szerintem soha ne hozd fel Neki ezt az estét ha Ő nem hozza fel, mert

1., megszégyeníted vele

2., hátsó szándékot feltételezhet

2015. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Jól tetted, de nem fog rá emlékezni...Szóval, mintha meg sem történt volna...te lehetsz Superman, a gyenge nők védelmezője ;)

25/F

2015. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zakel ***** válasza:
egy hős vagy!
2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én is voltam már hasonló helyzetben, azt hittem, nem fog rá emlékezni de utóbb kiderült, hogy voltak emlékképei csak sose hozta fel, mert szégyellte magát (én meg úgy voltam vele, hogy úgysem emlékszik)
2015. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, bár szerintem elég szégyenletes, ha egy lány annyit iszik, hogy nem tudja kontrollálni a körülötte lévő dolgokat.
2015. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!