Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lenne barátomnak?

Figyelt kérdés

Ma elárultam neki véletlenül hogy nekem még a mai napig megvannak usb-n két volt exemmel a képeim. De tulajdonképpen semmi jelentősége, csupán emlék. A mai napig velük jóban vagyok, jó viszonyunk van.

Ezt a részét már emliteni se mertem amúgy...

De a képekért nagyon felhúzta magát... Mind azzal jött hogy ez úgy jön le mintha nem zárta volna le magamban a múltat és mintha még tartanék hozzájuk. Ez nem igaz!

Ha tartanék hozzájuk neki semmi keresnivalója nem lenne az életemben.


De furcsa ez az egész nekem, jó, tegyük fel hogy ebben igaza van, de más apróságokon is képes hamar bepöcceni... Néha ebből az egészből az esik le nekem hogy keresi az okot amiért szakitsak vele...



2015. jan. 28. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Az USB és port, nem pedig egy tárolóeszköz, úgyhogy bukta.
2015. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

-és


egy*

2015. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok ma írni. :D
2015. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm az informatikai kioktatást !

Én az USB-n adatokat tárolok, bocs. Nem tudom te mire másra tudod használni, de örülök neked ! :)

2015. jan. 28. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem örülnék neki, megtartja az ember az emlékeket, de nem kell említést tenni róla szerintem. Nekem is vannak plüssállatkák exektől, de nem mesélem el, hogy kitől van, ha esetleg látja, annyit mondok kaptam.

Érthető, ha zavarja, nekem is volt olyan barátom, aki nekilátott ócsárolni a volt barátnőit, de közben meg az asztalon ott volt az egérpadba behelyezve (ki van vágva az alja és képet lehet bele csúsztatni) a volt barátnőjével való közös képe. Annyit tett, hogy megfordította. :DDDD Majd facebookon elkezdte nekem mutogatni róla a képeket. Meddig voltak együtt, miért bolondultak meg, majdnem összeházasodtak stb. mmmm nagyszerű majdnem tapsoltam.

Figyelj oda az elkövetkezendőkben, hogy ne akadjon a barátod össze ilyen a te múltadból való emlékeiddel. Legalábbis és tekintettel lennék rá.


(Valószínűleg, te a Pendrive-ra gondolsz, amelynek USB bemenetele van ugye. Maga az USB nem tárolóeszköz, ahogy az 1-es mondta port (csatlakozó))

2015. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, stick :)
2015. jan. 28. 23:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen igen, most jöttem rá, összekevertem :)
2015. jan. 28. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Érthető is a felháborodása meg nem is. Abból a szempontból igen, hogy miért nézegeted az exeidet. Viszont ha más irányból közelítetted volna meg, máshogy festett volna a dolog, értem ez alatt azt, hogy: emlékek. Volt egy szép időszakod mindkettővel, voltatok itt, ott, amott, történtek dolgok. Lehet, hogy még emlékszel rá, viszont elképzelhető, hogy 5-6 év múlva már nem fogsz, azonban ha meglátod a képeket, eszedbe jut, hogy de jó is volt.


Ezt még mindig megpróbálhatod megértetni vele, hogy nem is a személyek fontosak, hanem a hozzájuk fűződő emlékek. Azért, mert valakivel szakítasz, még nem jelenti azt, hogy mindent el kell felejteni, ami velük történt. Fontos részei voltak az életednek, új dolgokat ismertél meg, új helyeken jártál. Ettől nem akarhat megfosztani téged a mostani barátod.

2015. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pasid egy gyökér, önbizalom hiánya van. Mert ha nem lenne, akkor nem félne az exeidtől. Én barátnőmnek is vannak emlékei, naés, attól hogy már nincsenek együtt, még eltölthettek együtt szép napokat.

Nekme is van számtalan exem, gyakran szeretek visszaemlékezni a jó dolgokra, de minek után az érzelem irányukba elmúlt, és van egy barátnőm akit szeretek, fel se merül hogy neki bármi félnivalója lenne.

2015. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt elcseszted kislány.


Elvetetted a bizalmatlanság magjait a pasidban,

és már nem adok 1 hónapot a kapcsolatotoknak.

A Pasid most arra gondol, hogy hogyan hozhat össze egy egyéjszakásat, mert te is csak ennyire értékeled a hűségét, hogy más pasik után sóvárogsz, és voltál olyan hülye, hogy ezt be is vallottad neki. A pasidnak van önbecsülése, és példát lehetne venni róla, hogy nem tűri az ilyen incidenseket.

2015. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!