Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok fiúk, nektek mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, nektek mi volt a legfurabb eset azzal kapcsolatban, mikor a pártotok szüleivel találkoztatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem több is elég fura volt..az egyik az az volt hogy épp belépünk a házukba a párommal és az annya a melettem lévő ablakot betörte egy pohárral..mert a férjét célozta aki ott ült nem messze...de ha ez nem volt elég, mint aki tudomást sem vett rólunk, megfogta a kést és azzal rohant a férje felé...beteg egy család volt....


A másik az volt hogy mikor a házhoz értünk ott bele volt vésve valami amit akkor még nem tudtam..hogy megszentelték a házat..és mikor beléptem azonnal lemelegedtem és rosz érzés kapott el, mintha égne a testem xdd és ami vicces hogy mikor elmondták hogy mi az akkor tudtam meg hogy hívő...előtte mikor kérdeztem mindig elterelte a szót..a srác apja mikor megtudta hogy nem vagyok hívő és nem vagyok megkeresztelve azonnan azt mondta hogy "a pokol tüzén fogsz el égni..hétvégén megkeresztelnek majd!" na most aki nem hívő az át birja érezni hogy mi is járhatott a fejemben akkor..de ha nem akkor segítek "gyorsan el kell húznom innen..csak az ajtókat bezárták...akkor este kiugrok az ablakon amég nem veszik észre"


A harmadik az olyan volt hogy be mentünk a házba és az annya tök mesztelenül odajött bemutatkozni..kezet fogtunk majd a fiát egyben az én akkori barátomat szájon csókolta!? Túl tettem rajta magam...este vacsoránál összegyült az egész csalát és mesztelenül vacsoráztak az asztalnál..én meg csak néztem hogy mi a f/\sz?.. És még mondták hogy meleg van vetkőzz le te is... És nézték hogy miért nem vagyok éhes mikor akárhányszor felállt valaki akkor az arcomba lógott a nemiszerve... Vannak furcsaságok...

2016. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Az utolsó lol xDDDD
2016. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vannakvsztorik XD
2017. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!