Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek elkeseredni egyre jobban szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az összes barátomnak van már barátnője én vagyok egyedül szingli és már 3-4 éve nem volt senkim. Kezdem azt érezni hogy nem kellek senkinek. :( Lehetett volna már kapcsolatom csak valahogy egy lánynál se éreztem azt amit kellett volna. Akiket én akartam azoknak meg én nem jöttem be. Egyre magányosabbnak érzem magam és sokszor úgy érzem hogy kilógok a sorból az összes ismerősöm közül. :(
2015. febr. 1. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerkedj, hány éves vagy?
2015. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21éves vagyok
2015. febr. 1. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanilyen helyzetben vagyok mármint úgy értve, hogy az összes barátomnak kapcsolata van szinte. Nekem az utolsó barátom 2éve volt. Egy ideig nagyon jól elvoltam utána, most már úgy vagyok vele kicsit, hogy lehet jó lenne valami, de nem stresszelek rá. Ha jön jó, ha nem nem. Légy nyitott, hívj el egy-két lányt randizni, de ne ezen járjon az agyad állandóan. Aki jól elvan magával, kihasználja a lehetőségeket és boldog sokkal vonzóbb, mint aki görcsösen próbál valakit találni magának. Majd jön a megfelelő lány a megfelelő pillanatban. Addig is fel a fejjel!
2015. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre sztm ne parázz rá. Nekem is volt ilyen gimiben. Úgy mentünk el mindig szórakozni, hogy mindenki párban volt én meg egy másik csaj volt szingli csak a társaságból. Össze is akartak vele boronálni, de csúnya volt nem tetszett. :D Használd ki a szingliséget, akárkivel le állhatsz dumálni, ismerkedni következmények nélkül. Ha jó közegbe jársz szórakozni, egyedül is elindulhatsz. Ismerkedj facen is, ha látásból ismersz jo csajokat. Amikor szingli voltam és már befutott a face korábbi feltételezéseimnek ellentmondó dolgokat tapasztaltam. Ha kicist is bejössz vkinek, facen simán szoba áll veled és tudtok dumálni. Persze élőbe kell ismerkedni, de hétköznap annyira nem jár el az ember bulizni, kivéve egyetemisták. Akár járj egyetemi bulikba. Merj ismerkedni. Ha lepattint többet úgyse látod. Ha nem megy vagy nincs igényed barátnőre akkor meg sportolj valamit rendszeresen, akár egyesületben, csapatban. A szabadidőd használd ki, ahogy csak tudod!
2015. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!