Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-25 éves lányok minek örülnétek jobban, ha a barátotoknak saját lakása lenne vagy kocsija?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztam valakivel.

(Tegyük fel: kis garzon lakás vagy középkategóriás kocsi.)



2015. jan. 31. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakókocsinak.
2015. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legyen mind a kettő.

Üdv:*

[link]

2015. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az autó jobb. A garzon kicsi, sokszor még egy embernek is, nemhogy kettőnek, ha valakivel komolyan tervezzük, hosszútávra, és bekalkuláljuk, hogy egyszer család leszünk, akkor mindenképp költözni kell, hiába a lakás saját. Vagy kiadni, és albérletet kivenni, vagy eladni és ráfizetni egy nagyobbra, stb. Egy autó, ha vigyázunk rá még 10-15 év múlva is autó, de a lakást egy fiatal, vagy egy pár nagyon hamar kinőhet. Ha már lakás, legyen olyan méretű, amiben kényelmesen el lehet férni később is, ha erre nincs lehetőség, mindenképp inkább autó, lakást meg majd bérlünk együtt. Persze ezt embere válogatja, hisz van, aki kis helyen is jól érzi magát, és jól elvan a tömegközlekedéssel. Én autóban nőttem fel, nem tudnék és nem is kell szerencsére elszoknom tőle, így számomra ez nagyon fontos. Bár nekem is van, így lényegtelen, hogy a barátomnak van-e, és milyen.
2015. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mivel saját lakásom már van a szüleimtől (még a szüleimmel élek természetesen), így a kocsinak. Szerencsére a páromnak meg kocsija van. :) 17/L
2015. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
normal helyzetben a lakas a jobb, de ha el kell hagyni az orszagot, jobb a kocsi.
2015. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem kertesház is és auto is.. kocsim mindig lesz..ez már a 10. 31vok
2015. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
lakás 18/L
2015. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Naaa hogy is volt az a lózung, hogy ők nem anyagiasak? :DDD Jöhet a bizonyítvány magyarázása ...
2015. febr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18 évesen azt mndom, hogy talán a kocsi. Mondjuk ez sem igazán az én örömöm, hanem a barátomé, nem várnám el ettől, hogy mindenhova furikázzon, de kölcsönösen várjuk már hogy meglegyen a jogsija:)

Huszonévesen már viszont talán a kis garzon lakás optimálisabb, nem nagyon élvezném ha 25 évesen még anyuci szoknyája mellől sem bújna ki a párom.

2015. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha bulizni kell menni, jobb a kocsi, ha szerelmi búvóhely kell, jobb a lakás.
2015. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!