Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy ha valaki jobban megismer mindig szakít velem? Ennyi szörnyű lenne a személyiségem?

Figyelt kérdés

Akárhányszor összejöttem egy lánnyal, az elején minden jól ment, semmi gond nem volt, aztán ahogy egyre jobban megismernek mindig szakítanak velem :( Ez már megtörtént vagy...ötször. Mint ahogy ma is....

Nem értem, ma már csak a páváknak meg swagyolo hülye gyerekeknek lehetnek barátnői ? Vagy tényleg ennyi kibírhatatlan lennék ?

16/F


2015. febr. 1. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk tesó:D nekem eddig 8 ilyen :$ zsinórban...... Pedig nem vagyok ronda:/
2015. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te tudod milyen a személyiséged.Látnak benned az elején valami,ami mégse te vagy.Lehet hogy unalmasnak tartanak.
2015. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem értem, most ha annak ellenére belém képzelnek valamit, ami nekik tetszik, az nem az én hibám. Mivel én magamat adom, most hogy ő mit képzel el, arról én nem tehetek. De mi van ha mégis az én hibám ? Nem értem az egészet...
2015. febr. 1. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamivel megszokták indokolni a szakítást ? Rá kellene kérdezni hogy mi a problémájuk.
2015. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért szokás előbb megismerni a potenciális társunkat, mielőtt összejönnénk vele, erre való a randizás, nem kifejezetten a párok számára, sőt.
2015. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én most a maival kapcsolatban, azt vettem észre hogy a törődés, és az hogy féltettem, ami állítása szerint neki tetszett, és örült neki hogy foglalkozok vele és hogy féltem, de ahogy megindokolta a szakítást, arra jutottam hogy ha kb le*zartam volna, az neki jobban tetszett volna. Ne úgy képzeld el hogy semmit se engedtem meg neki, sőt, igazából néha tudattam vele hogy féltem. Ennyi.
2015. febr. 1. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit sír a szád ?!

Nekem még 25 évesen sem volt barátnőm.

2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rájönnek hogy nemvagy kőgazdag, tehát nincs benned semmi amit szeretni tudnának

És lelépnek...

Manapság leginkább a pénzes, kigyúrt justinbiebereknek lehet csaja, de nekik akár egyszerre több is, nekik el van nézve :D

2015. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!