Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek? 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? 4 éve van barátom. Szeretem és tisztelem.2 hónapja megismertem valakit, akivel végül többször megcsaltam. Elmondtam a barátomnak mert tudom, ezt nem érdemli/érdemelte meg.

Figyelt kérdés

Végül ahelyett hogy kiborult volna és elküldött volna a fenébe, azt mondta, oldjuk meg.

A szívem az új felé húz, az eszem pedig vissza.


2015. febr. 2. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
kedves 10 es látod látod.. hiába kaptok normális pasit, nektek nem jó semmi, de tényleg nem jó.. ha normális akkor az a baj mert ha jön egy új aki vagányabb akkor az kell, ha meg megcsal meg kretén akkor az a bajotok..
2015. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

4 év ide vagy oda, semmi értelme, ha a másikkal szívesebben lennél. innentől kezdve már nem tudom, mit vársz, nem lehet ugyanolyan, mint régen. a barátod felől a bizalom megszűnése, a te részedről meg a szerelem hiánya. boldog tudnál lenni életed végéig egy olyan kapcsolatban, ahol csak azért vagy benne, mert jó döntés, okos döntés, satöbbi? ha a szíved nincs benne a dologban, akkor megette a fene. szerintem. én szakítanék, sőt, meg is tettem hasonló helyzetben (csak ott még a megcsalás rész előtt), és nem bántam meg. akkor nehéz volt, akkor kétséges volt, hogy jó döntés-e, de az idő engem igazolt.


22/l

2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Panna_ ***** válasza:

hülye helyzet, érthető, ha jó pár év után a friss falat érdekesebbnek tűnik, de van olyan jó fej a barátod, hogy elnéz ettől és meg akarja oldani a dolgot, itt már csak tényleg azt teheted, hogy leüllsz és eldöntöd, hogy mit akarsz az élettől. Igazából nagyon szerencsés vagy, hogy te választhatsz egy ilyen szituációban és dönthetsz nyílt lapokkal is a sorsodról, anélkül, hogy titkolni kellene valamit.

Sok sikert!

2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as,

Lehet, hogy számodra természetes és szerintem is célravezetőbb az őszinteség, de nem mindenkinek egyértelmű. Sokan sunnyognak és gerinctelenek. Valószínűleg ezt becsüli benne a srác is. Nem kell mindig a negatívumokat látni.

2015. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakítanék, akkor is, ha az újjal nem lesz semmi. Egyértelmű, hogy nem szereted a barátod, hisz akkor nem tudnád megcsalni. Ha én már kifele kacsintgattam egy kapcsolatból, és elkezdtek érdekelni más férfiak, tudtam, hogy az előzőnek vége, és lezártam, mielőtt mással lefeküdtem volna. Egy ilyen szituban sokkal jobb a két szék közüla földre verzió is, hisz egyedül jobb, mint egy szar kapcsolatban. Hisz a tiétek már az, a bizalom elveszett, a barátod papucs, így részemről a tiszteletet is elvesztené, mert egy töketlen barom. Szakíts, búfelejtőként dugj párszor az újjal, aztán élvezd, hogy 4 év után szingli vagy.
2015. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem elég, hogy megcsaltad, még az is bánt, hogy ilyen normális veled? dobnia kellett volna a francba, hagyjad szegény normális pasit..
2015. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy kispályás..... :)

A párod tuti, hogy szeret és elég érett ahhoz, hogy először magában keresse a hibát, mert Ő tudja, hogy egy Nő akkor kefél félre ha nem foglalkoznak vele eleget.

Ami a megcsalást illeti...ez szexkapcsolat volt? Találkoztatok más egyéb okból is? Bemutatott Téged a barátainak, ismerőseinek?

37F

2015. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10es én is igyvagyok már régóta,minden normális csaj a gyökeret választotta helyettem rá is faragtak utána meg ott sirdogáltak nekem ...szánalom!EGyébként a kérdezőnek pedig ,hagyd ott menny az új palihoz,minek eröltetnéd a régit?ha már csomószor megcsaltad ?gondolkozz...
2015. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket!
2015. febr. 2. 17:06
 20/20 Bekken'Bauer ***** válasza:

áá!!!! az eszem megáll...

írod hogy tiszteled meg szereted?????

akkor nem csaltad volna meg TÖBBSZÖR is!!!!!!

ez az egész ott kezdődik hogy a fiú tényleg szeret téged,azon is túl lát,a szívével,hogy te bunkó módon megcsaltad,és akkor kérdezed ezeket hogy mit tegyél...

mond meg neki hogy milyen voltál.. és ne kinozd szenvedtesd őt,mert ez gyötrelmes dolog!!!!!

valóban nem érdemelte meg ,de majd ezek után mást fog érdemelni aki nem csalóka.. ez szerintem az igazság...

2015. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!