Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a hatalmas valentin nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas valentin nap hülyeség?

Figyelt kérdés

Én ezt sosem értettem. Nekem is van párom, de mi megbeszéltük, hogy nem ünnepeljük, mert:

1- fölösleges pénzköltés

2- nem csak ezen a napon kell hajj'de nagyon szeretni egymást.


De mostanában csomó ezzel kapcsolatos kérdést látok. Valaki magyarázza már el nekem, hogy ez a február 14. miért olyan különleges nap?


2015. febr. 2. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Neked nem különleges..

másnak attól lehet az!

Pont úgy, ahogy te tiltakozol..

Ha nem érdekelne, akkor nem tennéd fel a kérdést.

2015. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A karácsony miért különleges?(ugyanolyan nap az is)

Egyébként igen mindig szeretni kell a másikat.

Mi max. egy csokit adunk egymásnak egyébként meg a kisfiúnk Bálint így inkább az ő névnapját ünnepeljük :-)

2015. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem muszáj megünnepelni. Vannak szerelmes emberek, azoknak ez egy kedves nap, kizökkenti őket a mókus kerékből és egy nap extra figyelmet adnak párjuknak. Neked nem muszáj, csinálhatjátok(csinálhatod) azt mint minden nap.
2015. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Nekem is van párom, de mi megbeszéltük, hogy nem ünnepeljük"

Kretének vagytok vagy mi??


"fölösleges pénzköltés"

El tudom képzelni mennyi időt, energiát, pénzt költhetsz az állítólagos csajodra, ha még egy kis kedves gesztusra sem futja az év egy napján!

2015. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, hogy kötekedjek, csak kíváncsiságból..


De a Karácsony más, az nem országhoz, hanem valláshoz kötődik, viszont a Valentin napot hivatalosan tudtommal itthon nem ünnepeljük.

2015. febr. 2. 16:11
 6/17 anonim ***** válasza:
nem ünnepeltem soha senkivel,azt se tudom mikor van alapból.Idegen dolog ez,és taszító.
2015. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony mindig is különleges nap volt, mert onan kezdve lesznek hosszabbak a nappalok (pár napot tévedtek, de nagyjából akkor fordulnak)

A Valentin nap meg nem nemzeti ünnep, aki akarja, ünnepelje, de a többség nem szokta.

2015. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves 4-es. Én a lány vagyok :D egyébként, párom nagyon sokszor meglep 1-1 aprósággal, legyen az virág, csoki stb.. Mint ahogy én is őt. Csak Mi megbeszéltük, hogy nem kerítünk nagy feneket a dolognak és nem ünnepeljük. Ennyi :)
2015. febr. 2. 16:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem minek ugatjátok le a valentin napot. Én sem tartom, de egyik ajándékozós ünnepet sem szeretem. Viszont ugye a karácsonyt is mindenki a szeretet ünnepének tartja, mindenki megajándékozza a másikat, ezen nem akad ki senki. Kérdem én, csak karácsonykor szeretjük a szeretteinket? Nem. Csak anyák napján szeretjünk anyánkat? Nem. Akkor hol a probléma? Rengeteg embert látok haloweenkor tököt faragni, meg beöltözni minden hülyeségnek, azt miért nem hurrogja le ennyi ember?
2015. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Unpredictable ***** válasza:
47%
A halloween megkora fa**ság
2015. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!