Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a hatalmas valentin nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas valentin nap hülyeség?

Figyelt kérdés

Én ezt sosem értettem. Nekem is van párom, de mi megbeszéltük, hogy nem ünnepeljük, mert:

1- fölösleges pénzköltés

2- nem csak ezen a napon kell hajj'de nagyon szeretni egymást.


De mostanában csomó ezzel kapcsolatos kérdést látok. Valaki magyarázza már el nekem, hogy ez a február 14. miért olyan különleges nap?


2015. febr. 2. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy Valentin nap rajongó, nem is nagyon tartjuk, nálunk nem igazán szokás.

Az is igaz, hogy eredetileg nem magyar ünnep, na de ettől még aki akarja, az miért ne tartaná?

Az égegyadta világon semmi rosszat nem látok benne.

Ráadásul:

1. Nem feltétlenül kell rá nagy összegeket költeni, ugyanúgy, mint ahogy a többi ünnepre sem. Aki meg költeni akar rá, annak szíve joga, hadd költsön.

2. Akár hiszed, akár nem, nemhogy az, hogy megtart valaki egy ünnepet, Valentint, karácsonyt, szülinapot, stb. az még egyáltalán nem azt jelenti, hogy csakis ezeken a napokon szeret másokat.

2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9-es. Feltettem egy kérdést pusztán kíváncsiságból, Te meg már rögtön idejössz "ugatni".. gg
2015. febr. 2. 16:20
 13/17 anonim ***** válasza:

#12


Akkor olvasd el, hogy milyen stílusban tetted fel a kérdést. Kijelentetted, hogy a valentin nap hülyeség, és úgy írsz róla, hogy kb. hülyének nézed, aki tartja.

2015. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi speciel minden alkalmat megragadunk, hogy együtt legyünk és kimozduljunk. Azért hetente étterembe menni nem lehet (na jó, de, lehet, de akkor meg a varázsa megszűnik), általában valami alkalmat társítunk a költségesebb programjainknak (szülinap/névnap, karácsony, újév, valentin nap, bármi), de különben mi akkor is örülünk egymásnak, ha éppen hosszú hétvége van, vagy bármi.


Nem arról van szó, hogy csak ezen a napon szeretnénk egymást olyan hűdenagyon, inkább ilyenkor kicsit kimozdulunk a szürke hétköznapokból, és egymást ünnepeljük (mint pl évfordulón... kb két évfordulónk van így a valentin nappal együtt).


Mi ilyenek vagyunk, és mi így szeretjük, ti olyanok vagytok és nektek úgy jó. Milyen király, hogy a mai világban mindannyian jól érezhetjük magunkat :)

2015. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha már semmilyen ünnepet nem tartasz akkor menjél Jehovának :D :D
2015. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, ki mondta, hogy nem tartok semmilyen ünnepet? Csupán kíváncsi voltam azok véleményére, akik tartják a valentin napot. Akik értelmes választ adtak, azokat felpontoztam :)
2015. febr. 3. 06:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Külföldön például névnap sincsen csak itthon.
2015. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!