Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok ennyire rákattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire rákattanva a valentin napra?

Figyelt kérdés
Még csak február 2-a van, de ha jól emlékszem, nem egy kérdést olvastam ezzel kapcsolatban.
2015. febr. 2. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe pont.
2015. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezzel nem vagyok egyedül. Valentin napokon, illetve kapcsolatos időszakban - több klassz dolog is történt már velem.


De nekem nem szimpatikus ez a láz, ami most körülveszi. Tisztára olyan, mint a karácsony előtti láz. Minden csak az ajándékokról szól.


Lehet, van abban valami, hogy az egész csak a pénzről szól?

2015. febr. 2. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem tettem fel kérdést ugyan,de én meg azt nem értem, hogy másokat miért zavar,hogy valakik "ünneplik" a valentin napot?

Igen,igaz ,nem csak ilyenkor kell szeretni meg meglepni a másikat. De honnan veszitek,hogy ezek a párok csak ilyenkor lepik meg egymást?


Szerintem semmi probléma nincs azzal, ha a párok ilyenkor IS meglepik valamivel a másikat kedveskednek valamivel,gondolnak rájuk, agyalnak rajta,hogy mivel lepjék meg a másikat. (Persze nem az aki itt kér tanácsot, hanem aki kreatív)

2015. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is rá voltam kattanva, míg tegnap vége nem lett a barátommal. :( jó dolog örömet okozni a másiknak, nem kell feltétlenül penzt költeni rá. Én kézzel csináltam neki olyan ajándékot, aminek tudtam, hogy nagyon fog örülni. De most megyek es kidobom a kukába :'( pedig olyan szeretettel csináltam...

20/L

2015. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Előző, talán onnan, hogy általában hogy ez a "meglepi láz", csak ünnepekkor jön elő? (karácsony, születésnap, valentin nap).


A valentin nap meg lassan már nem is a szerelemről fog szólni, hanem a vásárlásról. De jó bevétel lesz a boltoknak. :D

2015. febr. 2. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ünnepekkor jön elő.mert ha a hétköznapokon meglepem a párom, akármivel, csak úgy, akkor arra kicsit sem számít,nincs "tétje" ,így annyira nem görcsöl rá az ember.

De igen,az a hátránya ezeknek,azt belátom, hogy ha valami ünnep,akkor a másik számít rá,hogy kap valamit valamilyen szinten elvárja így mindenkiben benne van,hogy minél jobban odategye magát. Legyen ez egy szülinap ,karácsony, valentin nap stb.

Ez persze rossz.

De egy normális kapcsolatban ha ez jól működik,nincs ezzel gond. Meg is lehet beszélni hogy a valentin napot,nő napot,évfordulót és hasonló dolgokat tartunk-e és ha igen ,hogyan. Meglepivel,vagy programmal meg egyebek.

De nem feltétlen az egész a költekezésről szól. Hisz a valentin nap is ha a "szerelmesek ünnepe" akkor számomra az a lényeg, hogy a szerelmemmel legyek,esetleg olyan program legyen,ami nem mindennapos,kicsit más, emellett meg sütök neki valami sütit, vagy veszek egy finom csokit neki,csak a gesztus miatt. :)

2015. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nekünk ez lesz az első Valentin-napunk, és utána pár nappal leszünk fél évesek is és úgy beszéltük meg, hogy akkor 14-én tartjuk meg mindkettőt és nagyon kíváncsi vagyok mit fog szólni majd az ajándékaimhoz :)
2015. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is zavarnak az ezzel kapcsolatos kérdések az oldalon, nem konkrétan a valentin nappal van bajom vagy azokkal akik megünneplik.

Így szeretik egymást az emberek meg úgy, aztán egy kib*szott ajándékot nem tudnak venni/készíteni vagy egy jó kis programot kitalálni, mert annyira nem ismerik a párok egymást, hogy tudják minek örülne a másik. Friss kapcsolatnál még érthető is lenne, de nem bírom akkor se felfogni, hogy ennyire nem szorult az emberekbe kreativitás és figyelmesség, hogy egy kis meglepi is gondot okozzon.

2015. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!