Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges újra a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges újra a barátság szakítás után?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottunk a barátommal, azt mondta már nem érzi azt irántam, mint az elején, nem akarja tovább húzni, mert csak még jobban fájna nekem ha túl sok minden kötne össze minket. Akkor otthagytam őt, de másnap leírtam neki a gondolataimat, ő pedig nagyon kedvesen válaszolt rá, többet nem beszéltünk. Teljes mértékben megértem és elfogadom a döntését, nem haragszom rá (felesleges dolog lenne valakire az érzései miatt haragudni). Két napig sírtam, de megértettem, hogy ebből nem lesz semmi több, bármennyire is jó volt, így most jobban vagyok, de borzasztóan hiányoznak a beszélgetéseink. Ő felajánlotta, hogyha túllépek rajta nagyon örülne, ha újra kezdhetnénk az egészet, barátként. Mielőtt összejöttünk volna majd' 3 hónapig tényleg csak barátok voltunk, mondhatni ő lett a legjobb barátom, akivel mindent megosztottam, sörözni jártunk és naponta beszéltünk. Kipróbáltuk, hogy több legyen, nem működött, legalábbis részéről. Nem volt hosszú a kapcsolat, kevesebb, mint 3 hónap és az utóbbi néhány hétben amellett, hogy egyfolytában beszélgettünk, nagyon keveset találkoztunk, mintha újra csak barátok lettünk volna (én ekkor ezt még a vizsgaidőszaknak tulajdonítottam, mindketten elfoglaltak voltunk). Fontos lehet még a helyzetem megértéséhez, hogy nem feküdtünk le egymással és nekem ő volt az első barátom. Szerintetek működhet újra az a barátság, ami előtte (és alatta) volt köztünk? Esetleg korai lenne már most írni neki?
2015. febr. 2. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
En gyutt nottem fel egy sraccal es ugy jottunk ossze. Csunya szakitas volt. De azota is az egyik legjobb baratom. Ha nem erzel majd iranta semmit, akkor lehet :)
2015. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

S a ti esetetekben 100%, ujra barátok lesztek.

3 hónap nem nagy idő.

Személyiség függő korai-e vagy nem.

Nincs tapasztalatod de szerintem probálj meg már most beszélni vele. Ha nehézkes, mond neki várjon kicsit, ha nem már nincs is probléma.

2015. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magam részéről soha ilyen nem létezik. Ha egy szakítás van akkor a lány minden esetben eltűnik a srác életéből mert meggyűlöli. Ha nem tűnik el, akkor is csak a fájdalom van mert a lány sose képes a szeretetre különben nem szakított volna
2015. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!