Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cak én unom már, hogy a mostani romantikus könyvekben /filmekben mindig van a szürke kisegér lány, akibe beleszeret egy irtó jó pasi?

Figyelt kérdés
Egyrészt ilyen nem nagyon van, másrészt ez a pasiknak elég rossz lehet, hogy aki nem tökéletes, az szoba se jöhet... Én lány vagyok, de szerintem nem valami valóságosak ezek a karakterek.
2015. febr. 2. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezzel szemben a te elvárásaid sem jobbak
2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jár a keksz.
2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nézek,és nem olvasok ilyen csöpögős sztorikat eleve.A drámai műfajt kedvelem.
2015. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De a fiúkat ez nem érdekli, mivel ők nem olvasnak ilyesmit.
2015. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 de. :D


Nem csak te. Ezért nem szabad megvenni, nézni az ilyen könyveket és filmeket.

2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne a szoke herceget varjatok szurke kis egerek legyszi :))
2015. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezzel többen tudnak azonosulni :) mindig a szerencsés főszereplő egy életképtelen egyed,aki sokra viszi.


és félpercig el lehet hinni, hogy ez így lesz mással is :D

2015. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem unom, hanem ideges leszek tőle, de nagyon!


Az ilyen könyvekkel azokat a lányokat is elhülyítik, akik amúgy nem lennének azok. Tisztelet a nagyon-nagyon-nagyon... kevés kivételnek, akiket nem.


Ezt üzenik ezek a borzalmas könyvek/filmek: "Csendes, kedves lány vagy, aki tanul? Nehogy ugyanilyen társat keress magadnak! Az alfa hímnél próbálkozz inkább!"


Egyébként a legrosszabb példája ennek a Felhők fölött 3 méterrel c. film, amiért egy csomó lány rajong.

2015. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó hogy rájössz hogy ezeknek kb semmi köze a valósághoz.

A szappanoperákat meg ezeket a szerelmes könyveket a hölgyek igényeihez igazítják. Nem véletlen hogy mindig a jólelkű gyönyörű lány (aki ált. szegény) jön össze a jóképű gazdag férfival.

A hölgyek erről álmodnak. Nincs mese amire van igény lesz kínálat is.

2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Túlspilázod. Mesék mindig is voltak és lesznek hol ilyen, hol olyan formában. Ott van pl. a Tom és Jerry, agyoncsapják az egeret, felkel, a macskának a szájába vágják a vasalót és a farka végében áll meg, hol van ez a valóságtól, mégsem hisztizünk rajta.

Az ilyen romantikus regények kamaszoknak, felnőtteknek szóló mesék, kicsit el lehet merülni a képzelet világában, kicsit kikapcsolni, álmodozni.


Vannak egyébként fiús filmek, ahol meg az átlagos, kicsit unalmas, ügyetlen, félénk főhős srác végig csetlik-botlik a filmet, a végén mégis megmenti a világot és még a csodaszép, szexi, népszerű, intelligens és a lelke mélyén borzasztó érzékeny, jólelkű és kedves bombanő is az övé lesz.

2015. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!