Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell ugy barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ugy barátkozni fiukkal, hogy ne szeressenek belém?

Figyelt kérdés
Fius iskolába járok és szeretnék normális fiu barátokat...de mind hajt rám és én csak barátokat akarok nem akarok senkivel se járni. Mivel kéne elérnem, hogy legyenek nagyon jó fiu barátaim?
2015. febr. 2. 22:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük: "Szerintetek is jól sikerült az átoperáló műtétem?"
2015. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz, ha jól nézel ki úgyis le akarnak fektetni. Ebből indulj ki.
2015. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Legyél ronda
2015. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy ki az ász? Mert mindenki tudja,...
2015. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert ki vagy te,hogy mindenki beléd szeret?-.-
2015. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem kell itt flegmázni. Nem tehetek róla, hogy nincsenek olyan fiu barátaim akik nem hajtanak rám. Mi az, hogy ki vagyok én? Jézus nem kell igy letámadni
2015. febr. 2. 22:22
 17/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy barátkoznak veled még nem szeretnek beléd, max meg akarnak fektetni, az meg nem ugyanaz.. ezt minden csajjal megtennék, aki velük szembe jön. Csak mivel fiús helyen vagy nincs sok választási lehetőségük, vagy egy haverjukra hajtanak vagy rád :D
2015. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
de én nem akarom hogy megfektessenek :D mindegy ti ugylátom nem értitek
2015. febr. 2. 22:31
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit tenni, a pasik ilyenek, a farkukkal gondolkoznak :D ha 1 fokkal jobban nézel ki, mint egy bányarém már megfektetnének.
2015. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit személyesebb kérdés de hova jársz suliba?
2015. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!