Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöztünk, de így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk, de így is alig látom. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben összeköltöztünk a barátommal, viszont annyit dolgozik, hogy így is alig látom. Konkrétan most is munkában van, tegnap is valamikor este 10 körül ért haza, és nem mondhatnám, hogy olyan későn menne el. Nem azzal van a bajom, hogy dolgozik, nyilván jó dolog, meg én is le tudom kötni magam, főleg hétköznap, egyetemre járok, tanulok, satöbbi... De attól még nem azért költöztem vele össze, hogy jóéjtpuszit adjak neki, és utána reggel elbúcsúzzak tőle, mielőtt elmegy, és ez legyen az összes interakció kettőnk között. Így még nagy ritkán, mikor van ereje, és kezdeményezne, nekem nem megy a szex, pedig megőrülök a hiánytól szinte, mert az, hogy napi 2 órát vagyunk együtt éber állapotban, nem hoz túlzottan hangulatba.

Ti ilyenkor mit csinálnátok? Akik ilyen helyzetben vannak, hogy oldják meg? Nyilván ő is szívesebben lenne itthon, és nyilvánvalóan nem jókedvéből megy dolgozni, de attól még nekem is rossz érzés, hogy sosincs itthon. Főleg, hogy úgy érzem, ezekkel a gondolatokkal és érzésekkel nem támogatom őt, pedig ez lenne a dolgom.


Mit lehet tenni? Összeszorítom a fogam és tűröm, persze, de ez így nincs rendben, hogy még hétvégén sem lehetünk együtt. Hogyan tudnám támogatni, és kicsit kevésbé önző módon tekinteni erre?


Előre is köszönöm a tanácsokat és a segítséget.


2014. szept. 28. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet buta kérdés.De te nem dolgozol?
2014. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, még nem dolgozom. Suli mellett meg a tanulás rovására menne, már próbáltam. De az se lenne megoldás, továbbra sem találkoznánk. Feleennyi munkával is megkeresné, ami a legfontosabb, szóval nem azért dolgozik ennyit, mert feltétlenül muszáj neki.
2014. szept. 28. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor 2 lehetőség van.Vagy összeszorítod a fogad és tűröd vagy kerestek neki egy másik állást,ahol kevesebb a napi munkaidő.Egyébként mit dolgozik a párod?
2014. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Informatikus, nincs fix beosztása. Addig marad, ameddig kell, hogy befejezze az aznapi munkát. És akárhova megy, ez így működik. Apám és testvérem is informatikus, más országban van mindkettő, de náluk is így működik, ezek alapján kétlem, hogy a munkahelyváltás sokat segítene.
2014. szept. 28. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ.A férjem is az.Ő az IBM-nél dolgozik.Fix beosztásuk van.megkérdezhetem merre laktok?
2014. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
BP, magáncégnél dolgozik, határidős projekteket vállalnak és csinálnak, ezért sincs fix beosztás.
2014. szept. 28. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

sajna a mai világban tényleg így működik, az egyetlen megoldás hogy hétvégére ne maradjon munka!

hétvégén csak egymással törődjetek szülők rokonok barátok kizárva!

a legtöbben itt rontják el hétköznap robotolnak hétvégén meg mennek mamipapihoz jófejkedni... azt is kötelességből persze.

a barátokat kocsmát ütemezzétek hétköznap estére.


a szexhiány megoldására ezer dolog van, fel kell keltenia figyelmét, pl kipróbálni vmi újat, kell a változatosság és ilyen stressz mellett sajna másképp nem is működik. tudom h nehéz de vhogy erőltesd meg magad, mégiscsak te vagy könnyebb helyzetben.

a tippek meg ezrével vannak a "hogyan vigyek változatosságot a szexuális életünkbe" kérdéseknél.

2014. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjem a fehérvári IBM-nél van.Ott fix beosztás van,és sosem változik,szóval mindig lehet tervezni.Vannak pesti lakosú kollégái.esetleg gondolkodjatok el rajta.A fizetés viszonylag jó,és szinte folyamatosan van felvétel.
2014. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!