Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 14-17évesek! Mért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 14-17évesek! Mért van, hogy a sík hülye csillivilli csajokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Nem gondolom, hogy csúnya vagyok, de se túl szexi. Szőke a hajam(természetes) és átlagos alkatú, se túl okos de nem is hülye.


Az osztályban van egy csaj aki minden hónapban festi a haját, 5 réteg alapozó van rajta (úgy néz ki mint egy sárgarépa) Kinn van a segge, a melle... sík hülye épp hogy átcsusszant mindenből félévkor...Minden hétvégén Discoba jár Bp-re.


Mégis a pasik az ilyen sötét csajokra buknak... Mért van ez így?


2010. febr. 9. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

nyugodj meg tévedsz:D őket csak kihasznaljak mert arra valók igaz szerelmet ők nem fognak találni... :)


17/F

2010. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
ammeg terhes vagy!
2010. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Milyen jó tulajdonságai vannak a hajadnak, átlagos alkatú, nem is hülye... Tiszta jó... Már most beléd szerettem.
2010. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
72%

Van kivétel például én! Nekem most van egy barátnőm aki visszafogott öltözködésű és a stílusa se olyan amit te leírtál. Az, hogy a 14-17 éves srácok az ilyen csajokat akarja megszerezni az szerintem azért van mert velük jobban lehet "dicsekedni".Nekem nem jönnek be az ilyen plázacica stílusú lányok!, MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE! Majd idővel te is megtalálod a párod ha még nincs, SOK SIKERT!


16/F

2010. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Figy, én kapásból megvetem az olyan nőket akik képtelenek tanulni. (Elismerem engem is meghúztak egy tantárgyból, de az azért volt mert nem értettem... Ennek ellenére értelmes ember vagyok.) De ha erre még rájön az is, hogy csak azt nem látni amit nem akarok akkor kész... Én maradok a természet csodájánál és bizony néha úgy érzem, hogy az erdő és ami ott van a mélyén jobban megért és jobban tetszik, mint az amit a mostani fiatalság levág... Persze vannak kivételek, de mivel szingli vagyok és nem találok olyan lányt akiért érdemes lenne hajtanom, így maradok az erdei sétánál. :)


Budapesti 17/F

2010. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. febr. 9. 21:39
 7/23 anonim válasza:

az olyanokat csak húzni szokták semmi másra nem kell!

sokkal többre nézek egy olyan lányt aki természetes és nem azzal foglalkozik h hova menjem 7végén!azok csak 1-2 alakalomra kellenek mindenkinek! 15/F

2010. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az irigykedés nem szép dolog...
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
k*urva nagyot tévedtél letudnám lőni őket !!!!!! 18/F
2010. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Csak a cicafiúk szeretik azokat, az igazi, rendes emberek nem, hidd el. A többiek meg nem számítanak. Röhögj rajtuk, mert ők olyan egyformák, te meg egyedi vagy valószínűleg!! F18
2010. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!