Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 14-17évesek! Mért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 14-17évesek! Mért van, hogy a sík hülye csillivilli csajokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Nem gondolom, hogy csúnya vagyok, de se túl szexi. Szőke a hajam(természetes) és átlagos alkatú, se túl okos de nem is hülye.


Az osztályban van egy csaj aki minden hónapban festi a haját, 5 réteg alapozó van rajta (úgy néz ki mint egy sárgarépa) Kinn van a segge, a melle... sík hülye épp hogy átcsusszant mindenből félévkor...Minden hétvégén Discoba jár Bp-re.


Mégis a pasik az ilyen sötét csajokra buknak... Mért van ez így?


2010. febr. 9. 21:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem nézd meg melyik pasi az akinek bejön!! pasibol is van ugyan ilyen tudom mert azvagyok (19)! sík hülye de felevsz egy "menő" nike cipőt zselé haj és megy dizsibe.ezvaló hagylegyenek egymásé.ugyis zsakitanak 2hónap mulva az elsö veszekedésnél.szard le.azoknak a csajoknak sem lesz soha normális barátja!ne aggódj!azmeg nembaj ha kintvan a mell csak ne egyszerre minden.na puszi
2010. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amelyik pasi az ilyen lányokat szereti az nem érdemel meg...és csak arra megy szerintem...:::
2010. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
köszi a rendes válaszokat!
2010. jún. 16. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!