Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy kezdődőtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mi volt az első mérföldkő a kapcsolatotokban vagy ilyesmi... hogyan kezdetetek el járni?

2015. febr. 3. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörös rózsát kaptam tőle:)
2015. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy helyen lakunk, en kis tacsko voltam 14.15 eves de kis short gatxakban gorkorizgattam sokat a faluban... mar ekkor feltuntem neki. Lassan megismertem embereket akar mar nevrol is ot is a tesojaval esnagyon tetszett mind a ketto, de nem volt onbizalmam plusz fiatal is voltam nagyon PLUSZ nemsokra ra osszejottem az akkori baratommal.Vmi csoda folytan a baratom, joban volt sot par utcara lakott toluk. Sojszor buliztam egyutt a testverpar egyik tagjaval. Egy szilveszteren atmentu k hozzajuk, es akkor beszeltem egy mondatot a mostani barato mal meghozza azt, hogy a bulira hivjam el egy ket baratnomet;) :D persze utana nem jott el. Az akkori baratomnal kesobb tavasszal volt fozocskezes akkor egyedul atjott, akkor eszrevettem h eszrevett .. utana mar sz..r volt a kapcsolatom a baratommal szakitottunk talalkozgattam masokmal osszejottunk talalkozgattam masokkal stb. Aztan talalkoztam a mostani baratommal. Aki a testverpar egyik tagja meghozza nem az akivel egyuttbuliztam :D a volt baratom tokre kikadt mert o a maga vilagaban elt es bebeszelt maganak dolgomat a baratommal akcaolatban. O meg konkretan lesz...rta h mit gondol a volt baratom errol. Ennyi bocs kifakadtam :D
2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A volt pasim, aki egy gyökér volt, elhívott a focimeccsére falura, és ott találkoztam az egyik barátjával, aztán mikor végleg szakítottunk a barátommal rámírt a haverja (tetszett neki az egyik barátnőm) és megkérde3zte nincs-e kedvem találkozni az egyik barátjával. Őszintén megmondom, hogy akkor semmi kedvem sem volt randizgatni mert még csak egy hete voltam szingli, ki akartam élvezni :D nála szintén ugyanez, szóval igazából egyikőnk se akarta, csak jó lett volna a barátaink összejönnek.. aztán ahogy beszélgettünk úgy megkedveltük a másikat, és össze is jöttünk :) Bár tök irónikus, hogy akik miatt meg találkoztunk ők meg nem :D De ennek már fél éve, és nagyon örülök, hogy így történt :)
2015. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, ha én azt leírnám...:)
2015. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!