Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények erről? Tízes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről? Tízes féltékenységi listán hányast adnátok erre? Őszintén! 18L

Figyelt kérdés

Pár éve barátom. Nagyon komoly kapcsolat. Minden rendben van köztünk.


Nemrégiben belekukkantottam az üzeneteibe, el is olvastam. Nem szép volt, viszont kiderült egy s más...


Na szóval van egy lány ismerőse, akire egy jó ideig elégé be volt gerjedve. Nem beszélnek mostanában gyakran, ahogy láttam, de olyanokat írt neki, hogy lefeküdne vele, jó lenne együtt (szex), mert kívánatosnak tartja őt. Le is Írta neki, hogy kipróbálná vele az együttlétet. Gondolkozott már ilyesmiken.


Mostanában nem nagyon találkoztak, de régebben összejártak, mert a régi üzik közt volt találkaegyeztetés, meg olyan üzi pl.:"Jó volt ma veled beszélgetni".


Sok mindenről dumáltak, de a barátom mindig a szexre terelte a beszélgetést...


Aztán olyat is írt neki, hogy ha nem lenne nője, jól meg***** Szóval ezek szerint nem volt köztük semmi, így tekintsek ez ettől? Csak flört lett volna?


Adjatok tanácsot! Fontos lenne!



2015. febr. 3. 18:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
hát jogos a féltékenység szerintem kérdezz rá a barátodnál
2015. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Én szakítanék vele, aki ilyet ír másnak, abba nem tudnék megbízni, egy kétszínű ....
2015. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

1. flört vagy sem, kapcsolatban ilyet nem szokás írkálni csak "lány ismerősöknek", meg úgy általában másnak sem

2. én ezek után biztos azt hinném, hogy csak pótlék vagyok, alaposan elbeszélgetnék vele

3. te se vagy azért egy szent, hogy túrkáltál az üzenetei közt. legalább nem volt hiábavaló, de akkor is...

2015. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
hát egy 8as tuti. Amíg velem jár ilyeneket másnak ne nagyon írkáljon, mert nem marad sokáig a pasim. Mondjuk ahogy elnézem a tied se akarta veled megosztani.
2015. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Hát a te helyedben én ott hagynám ezt a görényt!!! Ilyet megmer?? Te ezen egy percig se gondolkozz szerintem, hiszen nem csak fizikálisan lehet valakit megcsalni.. Gondolj csak bele: Ha lesz alkalma, majd ms lányokkal más helyen más időben majd befogja váltani a vágyait.. ha most ezt eltekinted, később fogod bánni!! Mondd el neki, hogy nem volt szép, hogy bele néztél, de látod, hogy már volt okod a gyanakvásra. És mondd el neki, hogy te nem ezt édemled, ha volt is és már nincs akkor se érdemled ezt meg. Hogy megalázzanak és becsapjanak téged!! SZERINTEM .. én a helyedben OTT HAGYNÁM!!
2015. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudnék megbízni benne ezek után.Te se tudhatod 100%-osan hogy nem történt köztük semmi.Bennem maradna ez a tüske hogy a hátam mögött ilyeneket írt egy csajnak,meg találkoztak,stb.,úgyhogy szakítanék szerintem.
2015. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
hát úgy tűnik nem a barátodon múlt hogy mással csinálja tehát ez ugyanaz mintha megtette volna... azt döntsd el te mit tennél abban az esetben ha megcsalna
2015. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Vagyis félrelépett? NEM! Ez még nem jelent semmit szerintem. Egy kapcsolatban tudod hányszor jut eszébe a pasinak hogy de megdugna ezt meg azt is? Hát nem 1x... Inkább az ő és a te érzéseiről kellene beszélnetek, hogy mennyire vagytok szerelmesek egymásba, ha egyáltalán azok vagytok, és akarjátok-e így folytatni a kapcsolatot. Mert a részedről ez a bizalmatlanság és féltékenykedés, hogy ilyenre vetemedsz hogy a tudta nélkül belenézel a privát üzeneteibe, szerintem nem fér bele egy normális kapcsolatba.

36f

2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem jogos. Dugni akart csak. Ott hagyott? Írta neki hogy mennyire szereti? Megcsalt? Nem hiszem. Az összes férfi megdugna jó pár nőt a barátnője mellett. Most könyörgöm ... Attól hogy sokan nem mondják ki(vagy csak ti nem tudjátok). Ne álszenteskedjünk már.
2015. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha még folytatni akarod ezt a kapcsolatot, akkor ne mond el neki hogy belenéztél a privát levelezésébe, mert a helyébe én rögtön lapátra tennélek egy ilyenért...
2015. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!