Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények erről? Tízes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről? Tízes féltékenységi listán hányast adnátok erre? Őszintén! 18L

Figyelt kérdés

Pár éve barátom. Nagyon komoly kapcsolat. Minden rendben van köztünk.


Nemrégiben belekukkantottam az üzeneteibe, el is olvastam. Nem szép volt, viszont kiderült egy s más...


Na szóval van egy lány ismerőse, akire egy jó ideig elégé be volt gerjedve. Nem beszélnek mostanában gyakran, ahogy láttam, de olyanokat írt neki, hogy lefeküdne vele, jó lenne együtt (szex), mert kívánatosnak tartja őt. Le is Írta neki, hogy kipróbálná vele az együttlétet. Gondolkozott már ilyesmiken.


Mostanában nem nagyon találkoztak, de régebben összejártak, mert a régi üzik közt volt találkaegyeztetés, meg olyan üzi pl.:"Jó volt ma veled beszélgetni".


Sok mindenről dumáltak, de a barátom mindig a szexre terelte a beszélgetést...


Aztán olyat is írt neki, hogy ha nem lenne nője, jól meg***** Szóval ezek szerint nem volt köztük semmi, így tekintsek ez ettől? Csak flört lett volna?


Adjatok tanácsot! Fontos lenne!



2015. febr. 3. 18:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

19-es te honnan olvastad ki hogy ha a másik nő ne óckodna?


"Aztán olyat is írt neki, hogy ha nem lenne nője, jól meg***** "


Igen, határozottan a nőn múlik az egész dolog :)


Túlkomplikálás és történetkiegészítés megy, de józanul gondolkodni ahh az nehéz.

2015. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

De minek kell a másik nonek is olyanokat írni? Shyy gondolom te is elnéznéd ha a csajod ilyeneket írna másoknak, és aztán azok kéne agyalnod, hogy mikor torténik meg a dolog.

Vagy csak lehet nem ismered az igaz szeretetet/szerelmet és neked tokmind1 az egész

2015. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

A barátom írta, ha nem lenne barátnője, jól meg....., nem a lány.


De volt, hogy simán csorgatta a nyálát rá, legalábbis nagyon úgy jött le az írásából.


Meg simán rögtön rátért a lényegre. Egyik pillanatban még semleges dolgot írt nekin a lány, mire a barátom rögtön felhozta a szexet, hogy de jóblenne, megkérdezte, hogy benne lenne e?

2015. febr. 3. 19:51
 24/31 A kérdező kommentje:

The shyy


Szóval neked nem gond, ha pl. szexszelsz a csajoddal és ő azt képzeli, bárcsak XY lenne rajtam. De jó is lenne XY-nal, mivel a pasim már nem izgat annyira. Le is fixszálom vele, ha úgy jön ki, csináljuk. Amit nem tudsz, nem fáj neked. Attól még veled is lefekszik, üsse kő. Ez gondolom akkor számodra teljesen normális. Végülis csak más farkát képzeli a vaginájába, a tiéd helyett.

2015. febr. 3. 19:58
 25/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást, csak azért mert más a véleményem! Ha nem vagy kíváncsi azok véleményére akiknek más mint a tied, akkor mi a fenének írtad ki a kérdést egyáltalán? Hogy lepontozhass?

Igen, azért is lehet köpködni, mert egy ilyen betegesen féltékeny és bizalmatlan csaj nekem nem kéne aki a privát levelezésemet elolvassa. És nem, nem azért mert félrelépő típus vagyok, de ha ennyire se bízol meg a másikban és ennyi gerinc sincs benned, hogy ilyenekre vetemedsz, akkor nincs miről beszélni.

2015. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Konkrétan kigondolta, le is írta a csajnak, hogy lefektetné. A kivitelezésen filózott. Magyarán bármikor megteheti és gőzöm se lenne róla.


Már egy éve nyomul rá és csak pár napja tudtam meg.


Felőlem nyugodtan elolvashatja a levelezésemet, nincs rejtegetni és szégyellni valóm

Nincs benne semmi, a fbmon is bejeoentkezve maradok nem egyszer, leszarom bele néz e vagy sem. Az én lelkiismeretem tiszta.

2015. febr. 3. 20:17
 27/31 anonim ***** válasza:
De a barátod nem azt képzeli hogy XY lenne rajtad helyetted. A helyetted és a melletted között van különbség. Egy kapcsolatban a párod azért van veled, amiért vonzódik hozzád, amiért ilyen a személyiséged. Amíg csak az egyiket találja meg egy másik nőben addig te leszel a nyerő és nincs gond. Onnantól hogy mindkettőt felleli valakiben, már miért is lenne veled. Plus képzelet és valóság között is van differencia. Ha most nem irkált volna egy csajjal sem semmi ilyesmit lehet ugyanígy gondolná, te pedig csak eszedbe sem jutna semmi hasonló.
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én annyira ismerem az igaz szerelmet, hogy szerintem az túl mutat a puszta testiségeken :)
2015. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

És arra nem gondoltál, hogy azért nem feküdt le vele, mert te vagy a barátnője és téged szeret igazán? Vagy már az is baj, hogy nem csalt meg?? De mondom, ha ennyire nem bízol meg benne, akkor hagyd ott a fenébe, mert ha nem vele, akkor mással biztos megtenné szerinted, nemde? Csak tudod az kib.szott vicces hogy nem csinált semmit, te pedig úgy teszel mintha már félrelépett volna.

Az hogy a te privát dolgaidat, levelezésedet megnézhetné, téged nem érdekelne, téged még nem ment fel azalól amit tettél. Ha valaki ennyire nem tartja tiszteletben a másik privát szféráját, az nálam nem szint és elítélem.

2015. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
De amúgy itt mindenki olyan álomvilágban él. Nem szoktatok ti kommunikálni másokkal? beszélgetni az életről? Beszéltetek már házas emberekkel? A legtöbbnek silány a szexuális élete. Belegondoltatok abba hogy ha tegyük fel 30 évesen házasodtok akkor 20-30 évig ugyanazzal az emberrel kell lefeküdnötök aki az idő haladtával nem fog szépülni és akármennyire szeretjük a másikat, a kedvessége miatt nem fog felállni és az én határozottságom miatt sem fog elcsordulni a drágaságom. A legtöbb házasságban már pár év alatt silány minden az ágyban. Főleg hogy a legtöbb lány nagyon nem vevő sok mindenre, olyan nőt is nehéz találni aki szeret és jól is szopik, nem hogy egyéb kreatív dolgokra, szerepjátékra, BDSM-re, egyéb domina sub szerepekre beálljanak, különféle kendők sálak használata, kikötőzés, zuhany izgalmas helyes stb. stb. Egyszerű dolgok, azoknak is hangzanak, de higgétek el hogy a legtöbb kapcsolatban egyáltalán nem gyakoriak, főleg mire már összeházasodtok. Ezek komoly problémák, és szerintem szánalmas hogy puszta testiség miatt megy tönkre nem egy kapcsolat. Igen ha szeretem a feleségem van 2 szép gyerekünk, és frusztrált mert hiányzik neki a tűz, a vágy a gyönyör amit abból adódóan nem tudok megadni neki hogy sok-sok év után már egyszerűen nem vagyok, mert vágyunk az újra, akkor igen is szeretem annyira hogy akkor dugjon egyet mással és utána minden szép. Nagyon nem örülnék neki, elképesztően rosszul érezném magam, és a tudat is borzalmasan kínozna, de könyörgöm ez mind ösztön, itt mindenki úgy oda van a szerelemért, mindenek felett az, még is egy szájra puszi miatt is képesek lennének itt elég sokan eldobni az "életük szerelmét". Ti kérdezitek tőlem hogy mi a szerelem? Szerintem ez szimpla önzőség. Majd ha odajuttok és megtapasztaljátok, mindenki megérti és felfogja, mert azért azzal is tisztában vagyok hogy itt többnyire fiatalok, tapasztalatlanok és sokszor végtelenül vakok az emberek. "Csak fújom a magamét" Én még mindig többnyire objektívan írom le amit gondolok, leginkább kész tényeket fogalmazok meg, úgyhogy ha érvekkel meggyőzöl akkor igen is képes vagyok formálni a véleményem, de ez amit csináltok minden csak nem racionális beszélgetés.
2015. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!