Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Barátom fenn akadt azon, hogy...

Szóval kijelentette, hogy holnap éjszaka mennek iszogatni és dumálni a haverjával aki most jött haza mert máshol tanul..ez eddig oké...pár órával késöbb meg már mondta, hogy ott fog aludni nála mert nem tud haza menni (megtudná oldani..).

Megkértem ,hogy ne aludjon ott nála mert nem is ismerem a srácot, és rosszul esne,ha ott aludna. Eddig soha nem szóltam bele ha elment bulizni vagy valami de nekem ez nem fér bele az miatt, mert egy régi kapcsolatomban így csaltak meg. Csupán erre kértem, hogyha tud menjen haza. Először kijelentette, hogy nem fogja megoldani, utána meg már, hogy megpróbálja megoldani. Bízom benne, nem erről van szó, csak nyugodtabban tudnék aludni. Szóval tényleg Én vagyok a k..ög mert egy ilyen apró dologra megkértem?? Nekem ez tényleg nem fér bele..miért kell óvodásként viselkedni és ott aludni a haveroknál, majd ha házas lesz se megy haza a gyerekeihez mert nem akar?? Mert megoldani megtudná, akár busszal is.És még neki állt felljebb. Komolyan elgondolkoztam a kapcsolatunkon, hogy egy ilyen apró dolog is nehezére esik. Szerintetek? Légyszi normális válaszokat. Köszönöm


2014. dec. 23. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reagáljátok túl. Igen megtehette volna, ahogyan te is megengedhetted volna a barátodnak hogy tartsanak egy 'kanbulit'
2014. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz, nem mindegy hol alszik? Mi lenne, ha ő megszabná mikor kinél aludhatsz. Ha úgy egyszerűbb neki megoldani akkor nehogy már megszabd neki, hogy márpedig nem csinálhat úgy.


Majd persze, részegen haza fog botorkálni éjszaka csak azért mert te azt mondod. Akkor nem féltenéd?

2014. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő megszabja Nekem!! :) Nem bulizni megy, hanem 2 órára beülni valahova, nem is értem miért kellene akkor a havernál aludni, mikor 15 km re lakik, óránként megy busz, plusz máskor is megoldja!!! Ja, azt sem tudom kikkel, kivel, mert nem ismerem!
2014. dec. 23. 01:34
 4/6 anonim ***** válasza:
neked van igazad.
2014. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyel hazisarkany! A multbeli dolgokat ne a mostanin verd le.

Na horkolok tovabb. :D

2014. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 éve vagyok férjnél. A férjemnek is van egy igen jó barátja aki külföldön él. Amikor hazajön évente egyszer a férjem mindig vele van egy teljes hétvégét. Ott is alszik nála. Iszogatnak, dumálnak, egy kicsit kirúgnak a hámból. Sosem zavart, végül is nem a rabszolgám, és nem nem az anyja vagyok, hogy megtiltsam neki. Bízom benne, hogy nem az a célja, hogy megcsaljon. Ha ezt akarná akkor már rég megtehette volna.

Sosem csalt meg, és sosem volt ebből vita. Volt rá példa a házasságunk alatt, hogy én aludtam a barátnőmnél, és a férjem sem hisztizett.

Nem tudom, miért baj ha nagy ritkán nem veled van a párod? Miért baj az ha egész éjszaka a két barát a saját társaságukkal vannak elfoglalva? Te esetleg az anyja akarsz lenni, hogy megtiltsd hova menjen, hol aludjon??

Bizalom nincs a kapcsolatotokban? Mert ha nincs akkor mindegy, hogy ott alszik vagy sem. Sosem fogsz bízni benne.

2014. dec. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!