Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni velem?

Figyelt kérdés

3 éve kapcsolatban vagyunk, 25 éves hölgy pár évvel idősebb férfi. mindkettőnknek van állása, de a párom mégsem szeretne összeköltözni,(anyukájával és apujával lakik inkább) arra hivatkozik, nem tudnánk egy albérletet fent tartani. és ehhez hasonlóak.


ez valós indok vagy kifogás vajon?

de nekem ez sántít.


2015. febr. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kényelmesebb neki otthon,anyámasszony katonája,akiben még annyi sincs,hogy önállóságra törekedjen.
2015. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is ettől tartok. hisz otthon mindent megkap, csak ki kell nyitni a száját, és elé teszik az ételt... :/
2015. febr. 3. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem fél,. hogy nem tudnál mosni meg takarítani.
2015. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neki még "oda kell kucorodnia anyu szoknyája mellé".

Majd felnő egyébként szerintem .. egyszer ... biztosan.

Otthon van, kiszolgálják meg minden .. még kisfiú lélekben.

és Az elsőnek is teljesen igaza van. 30F

2015. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem "anyámasszony katonája", teljesen elfogadhatóan érvel. Fiatal még, szívesebben spórolna, mintsem elb**ná a pénzét. Szeritek egymást, ez teljesen rendben van, oké a kapcsolatotok, de a fizetésének a javát most megtartja magának, valamennyit meg hazaad, valószínűleg 'elenyésző' összeget, 20-40e forintot. Ennél jóval több kiadás várna rá azzal, hogy összeköltöztök, arról nem is beszélve, hogy minden felesbe lenne vásárolva, így ha véget ér a kapcsolat, csak vita lenne abból, hogy mi kié legyen. Vagy jegyezd el, ha úgy érzed ő az igazi, és akkor valószínűleg bele fog egyezni, vagy fogadd el, hogy ez egy érv.
2015. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, igazából egyszer ideje lenne önállósodni is, mert az hogy hetente 1-2 szer találkozunk az kevés.. a főzés, mosás, takarítás meg megy, amit már tapasztalt..


a lényeg, hogy csak furcsálom, hogy 30 hoz közel még mindig inkább otthon ül.

azért köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 3. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

napra pontosan, anyagi és végzettségi szinttől függetlenül a családi hagyomány, hogy 24. születésnapon örömben vagy bánatban, de EL KELL HAGYNI A CSALÁDI HÁZAT.


Különben így jártunk volna mint "ez" is. Meglehet mindene és ész érvekkel agyon lehet támogatni meg ellenezni, de ez kb olyan mint ha gyereke lesz az embernek:

- Az ÉLET meg a FELELŐSSÉG elől nem tudsz gyesre meg gyedre menni és a tehetetlenségbe sem lehet burkolózni a gyerekkel.

2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Korosztályos probléma. Személy szerint nagyon gáznak tartom.

Azt még megértem, hogy ha az embernek nincs senkije, minek éljen egyedül.

De hogy 3 év után nem alakult ki benne az igény, hogy inkább a barátnőjével élne, az ennyi idősen nem normális. Ennyi idősen apukámnak már három gyereke és két diplomája volt, és élte a saját felnőtt életét. Mi a párommal 26 és 28 évesek vagyunk, másfél éve élünk együtt (egyébként a kapcsolatunk legelején összeköltöztünk), ha minden jól megy, idén megkér, plusz ebben a hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót is, hogy majd meglátjuk. Ha nem jön össze a baba, jövőre összeházasodhatunk. (Ha igen, akkor még várunk, a lagzimon bulizni akarok, inni is akarok, nem esetleg a terhességi rosszullétekkel küzdeni.)

Persze az albérlet drága, az élet drága. De el is megy pillanatok alatt. Élni kell az életét, csinálni a dolgokat.


Szerintem egyébként a pasid fél. Teljesen kizárt, hogy két dolgozó ember ne tudna fenntartani egy albérletet. Ez csak kifogás a részéről, de még annak is gyenge. Inkább otthon ül anyuci szoknyája mellett, minthogy lépne.

2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!