Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha megtudnád, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megtudnád, hogy a barátnőd tudja a facebook és az e-mail jelszavadat, megváltoztatnád?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lany vagyok en is en vagyok a mittudomen hanyadik kommentelo en azert nem szeretem h ha nezegeti nincs bajom vele ha nezi meg irtam is elozoleg nincs mit rejtegetnem. De ! Nekem szoktak jo paran bokolni es irogatni h mikor szakitok a baratommal csak egy randi stb .. Ezek ellen nem tudok nagyon mit csinalni torolnem tiltanam de ezek munkahelyi iskolai kapcsolatok amiket meg kell tartanom. A bartom ilyenkor feltekeny es azt nem szeretem, nem az en keresem volt h ilyeneket irjanak. Na ezert nem szeretem ha a telefonom akarja nezegetni.
2015. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azonnal lecserélném a barátnőmet.
2015. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna, ha a facebook jelszavam tudná, csak sajnos ugyan az mint a G-mail. De az e-mail jelszavam már nem engedném hogy tudja, beleolvashat nyugodtan, meg minden, de elég sok mindent lehet kezdeni egy e-mail-el, mindenem a körül forog a neten szinte.
2015. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 PearlDiver ***** válasza:
A barátnőmmel tudjuk egymás jelszavait, de nem élünk vissza vele, időnként viszont jól jön hogy ezt-azt el tudunk intézni egymás helyett.
2015. febr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is megadta a párom a jelszavát és láss csodát! még aznap este törölte az egész facebookját!
2015. febr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha az én facebook címemet és jelszavamat valaki megtudja nekem is elmondhatja:)

Amúgy nem hiszem hogy zavarna, mert nincs FB-m.

2015. febr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A párom megtudta, hogy tudom a jelszavát és azonnal megváltoztatta. Megbeszéltük és azt mondta, hogy nincs mit rejtegetnie, de úgy gondolja, hogy van a magánéletének egy olyan része, amibe nem szereti, ha belemásznak, és ő sem fog az enyémbe. Arra is allergiás, ha a telefonjához nyúlok." - A párod korrekt és teljesen igaza van!


Illetve ha erősködik a nő, hogy neki erről tudnia kell, ahogy minden másról is >> "Azonnal lecserélném a barátnőmet." ;DDDDD

2015. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!