Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhanyagol? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhanyagol? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most leszünk 5 hónaposak, és én úgy érzem mintha nem érezne irántam semmit. Elég furcsa módon jöttünk össze, ő írta meg először, hogy szerelmes belém, de mintha már nem érezne irántam semmit. Mindennap találkozunk az iskolában. Két napja eléggé összekaptunk és nem írt és nem is beszélt velem két napig, ma mentem oda hozzá a suliban, hogy beszéljük meg, és ma is flegma volt velem alig akart beszélni, amikor nem írt akkor kikapcsolta nekem a chatet. Lehet, hogy az a baja, hogy annyiszor keresem? Mert mindig én írok rá mindennap.

2015. febr. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Min kaptatok össze?
2015. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezen, hogy felhoztam neki.
2015. febr. 4. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarán te nehezményezted nála, hogy nem foglalkozik veled eleget, és erre ő besértődött? Vagy hogy történt pontosan?
2015. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy történt, hogy felhoztam neki, de nem csodálom, hogy kiakadt mert eléggé bunkó módon beszéltem akkor vele, hétvégén nem bírtunk beszélni, mert külföldön volt és hétfőn reggel történt ez az egész.
2015. febr. 4. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez lesz a gond, hogy a hangnemed nem volt a megfelelő. Emiatt bocsánatot kell kérned, de alapvetően a problémád jogos, de normális hangnemben kell megbeszélned vele. Szerintem még adj neki egy kis időt, hogy kiengesztelődjön utána kérj tőle bocsánatot, és próbáld szép hangnemben (semmiképp ne vádlóan és követelőzően) megbeszélni veled, hogy úgy érzed elhanyagol.
2015. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2015. febr. 4. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sok sikert! Remélem rendeződnek a dolgok :)
2015. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!