Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik számomra a nagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik számomra a nagy ő vagy magamban maradok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és csak egy olyan lányt ismerek akivel eltudom képzelni a jövőmet. Már egyszer visszautasitott 2 éve de nekem ugyanannyira tetszik még mindig.Elég vállogatós vagyok és más lány, a sok közül, nem fogott meg igy lelkileg, de ő tesz rám és nem nagyon érdeklem pedig sok közös helyre járunk, sok közös barátunk van stb. Lenne még nála esélyem vagy hagyjam őt és nézzek más után?
2015. febr. 4. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még ne vond kétségbe a jövődet.
2015. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még. Ne stresszelj ezen. Ráérsz ezzel.

(25)

2015. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, viszont 3,5 milliárd nőből csak van egy jobb.
2015. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahhoz még tényleg gyerek vagy...
2015. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kicsit megnyugtattatok de már annyira jó lenne, ha végre egy lány teljessé tenné az életem mert néha egyedül érzem magam
2015. febr. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!