Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki bevallota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki bevallota párjának hogy félrelépett?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy azert mondtatok el mert mar volt jo a kapcsolat es nem erdekelt titeket hogy vege lesz e vagy sem.Vagy merö tiszteletböl,öszintességgel vàllaltàtok mit tettetek?holott tudtatok h nagy eselyem elvesztitek parotokat.mi vitt
2015. febr. 5. 09:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Mi vett rà hogy bevalljàtok?es megbantatok?
2015. febr. 5. 09:06
 2/5 anonim ***** válasza:
én elmondtam,őszintén vállaltam mit tettem,de nem is érdekelt,hogy mi lesz a vége
2015. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az okosok azt mondják, hogy az ugyan szép dolog, hogy vállalod a tetteidért a felelősséget és bevallod, de jellemzően inkább a saját lelkiismereted miatt teszed, nem azért, hogy a másikkal őszinte legyél. Ha együtt akarsz vele maradni, akkor érdemesebb hallgatni róla és együtt élni a tetteiddel, ha meg nem, akkor érdemes simán csak szakítani, de a megcsalás bevallásával feleslegesen bántod a másikat.


Ezzel én személy szerint vitatkoznék, de tagadhatatlan, hogy van benne valami.


Ó, és csak hogy írjak valami ide vágót is: én ugyan nem csaltam meg senkit, de mikor megtetszett más, és éreztem, hogy ez komoly, akkor azonnal szóltam az akkori páromnak és szakítottunk. Tekintve, hogy ha már olyan mértékben megtetszik valaki, akkor az eredeti partnerem mégsem szeretem annyira, mint hittem, tehát értelmetlen a kapcsolat. Főleg úgy, ha másra vágyom közben.

Engem már csaltak meg, akkor eleinte nem tudtam róla, a pasi simán csak szakított (persze, miután egy hónapon keresztül szeretőt tartott, nem egyből), akkor egészen addig, amíg a legjobb barátja nem mondta el, hogy izé, amúgy nője van, addig még szomorkodtam. Amint megtudtam, hogy megcsalt, akkor már nem érdekelt. Többek között ezért is vitatkoznék a legelső bekezdésemmel, mert nekem speciel megkönnyítette a továbblépést a tudat, hogy ilyen semmirekellő, hazug alakkal jöttem össze. Nem tudtam már a kapcsolat vége miatt sajnálkozni.

2015. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Engem megcsalt a volt barátnőm (lefeküdt random sráccal részegen), utána egy ideig próbáltam neki megbocsátani de közben szerelmes lettem a mostani barátnőmbe, és többször megcsókoltuk egymást, utána én is elmondtam az exemnek és szakítottam vele.
2015. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as. Nagyon jót tett a lelkemnek, hogy ilyet olvashatok egy lánytól. Már kezdtem kicsit kétségbe esni,hogy nincs ilyen lány. Végre valaki aki úgy látja a dolgokat ahogy én. Még nagyon fiatalon az első kapcsolatomban sajnos volt egy hibám. (csak szájra puszi semmi több) de akkor is nagyon rosszul éreztem magam de nem is volt egyáltalán komoly a kapcsolat. Utána volt komoly is na őt eszembe se jutott megcsalni. A kérdésedre válaszolva én nem mondtam el de hiba volt, így utólag biztosan elmondnám. Az a legtisztább út és legalább ennyi gerinc kellene, hogy legyen az emberben akár férfi akár nő ,hogy vállalja fel és legalább ennyiben legyen korrekt a másikkal szemben.
2015. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!