Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmasan összevesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan összevesztem a barátommal, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon összevesztünk chatelés közben, én a végére fuldokoltam a sírástól.

Ma elkezdtünk beszélgetni, próbáltam elmagyarázni neki, hogy mennyire megbántott tegnap éjjel, ezen ismét összezörrentünk, de veszekedés nem alakult ki, teljesen passzív lett. Megkértem, hogy higgadjon le és utána keressen, de nem teszi.

Nem tudom mit tehetnék. Ha én írok neki, sokadjára is megalázkodom és magam ellen teszek, mert pont ez a fő probléma, hogy manipulál, ha viszont várok, begolyózom lassan.


2015. febr. 5. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem chaten, hanem személyesen beszélnétek meg?!
2015. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha tehetitek, ne neten. Az halál erre. Inkább személyesen, vagy telefonon tisztázzátok. Neked pedig azt ajánlom nő létedre, hogy szedd össze magad, és ne legyél ilyen hiperérzékeny. Ki nem állhatom, ha egy nő érzelmi zsarolásul sírni kezd. :/
2015. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bence_ ***** válasza:
91%
Miért kell alázkodni?
2015. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tekintve a köztünk fekvő 250 kilométernyi távolságot, a személyes megbeszélés nem megoldás.

Hiperérzékeny vagyok, de tekintve h chaten beszéltünk nem hiszem h tud a mai vagy a tegnapi sírásomról.

2015. febr. 5. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel bántott meg ?
2015. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hiperérzékeny vagyok, de tekintve h chaten beszéltünk nem hiszem h tud a mai vagy a tegnapi sírásomról."


Kérlek, vizsgáltasd ki szakemberrel a hiper érzékenységed okát. És, ha pedig elhallgatod azt, hogy sírtál, mert annyira megbántott, akkor nem egyenes, őszinte érzelmekre épül ez a kapcsolat. Van-e értelme benne lenni?

2015. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!