Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme megmenteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megmenteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Fél ève nincsenek rendben a dolgok, szinte minden héten veszekszünk, aminek aztàn az a vége, jó akkor szakítsunk. Még júniusig suliban vagyok, addig nem tudok teljes àllásban dolgozni és fenntartani egy albérletet, neki meg nincs szíve kitenni az utcára (nincs családom, se olyan barátaim, akik befogadnának).

Pár napja eldöntöttem, megpróbálom helyrehozni a kapcsolatunkat, ki tudja, lesz e még esélyem jobbra ebben az életben.


Megmenthetö még?


21N


2015. febr. 5. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból senki sem fogja megmondani, de én a helyedben az első állásomig nem dobatnám ki magamat a házból. Tekintve azt, hogy sehová sem mehetnél.
2015. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok valószínűleg már halott, kiölte az érzelmeket az, hogy folyton vitatkoztatok, egyedül a ragaszkodás tart össze titeket. Még nagyon sokáig vagytok együtt, messze van még a június, szóval kicsit gusztustalan dolog, de tényleg próbáld meg valahogy helyrehozni, hogy ne kelljen utcára kerülnöd/messze az iskoládtól.


De ha úgy érzed, hogy menthetetlen, kezdj el nézelődni a környéken, mert sok helyen vannak kiadó szobák normális körülmények között (nem szexre éhes kanok lakják).

2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2015. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!