Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha összevesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha összevesztem a barátnőmmel és nem hajlandó válaszolni az üzeneteimre három napja?

Figyelt kérdés
Egy másik országban van épp, meglátogatni nem tudom. A kapcsolat másfél éve tart.

2015. febr. 5. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nyilvánvaló. nem tudsz utánamenni és már írtál neki sok üzenetet: vársz.
2015. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De amúgy tudod, hogy él még egyáltalán, látod online itt-ott, csak nem reagál?
2015. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni min vesztetek össze, mert egy felhajtva hagyott vécéülőke meg egy családi válság között azért elég sok minden van.
2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abszolút apróságon, aztán elfajult, a végén még ő küldött el. Ezek után még én írtam, de nem válaszol. Amúgy látta minden üzenetem.
2015. febr. 5. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd kidühöngi magát, mást nagyon nem tudsz tenni. Ha elég szépen megfogalmaztad a bocsánatkérést/üzeneteidet és látta is őket, majd megbékél.
2015. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább a büszkeséged ne rombold le azzal, hogy úgy vonyítasz utána, mint egy kutya. Ha nem méltatott arra, hogy felnőtt ember módjára megbeszélje veled a problémáját, akkor neked a dolgod itt véget is ér, nem kell utána sírni, hogy fogadjon vissza. Ha annyira se érett, hogy kommunikáljon veled, ahogy azt az értelmes emberek szokták, akkor azzal csak saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, méghozzá elég nagyot.
2015. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!