Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudok barátnő nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok barátnő nélkül boldog lenni, akkor miért éljek?

Figyelt kérdés

Fiatalember vagyok, akinek kb. mindene megvan, de boldog, az sose voltam. Egyedül élem az életem, és az egyetlen dolog, amire igazán vágyok, az az, hogy legyen párkapcsolatom, és ez nem adatik meg nekem. Soha. Egész kamaszkorom arról szólt, hogy kinéztem a csajokat és nem lett belőle soha semmi. Nem vagyok csúnya, egész jóképű vagyok, legfeljebb kicsit túl vékony/szálkás, és hát nyilván a viselkedésem kissé ügyetlen, mert nincs elég gyakorlatom. Apám azt mondja, túl merev vagyok, és úgy viselkedem, mintha minden lányt rögtön feleségül akarnék venni. Én egyszerűen csak egy stabil kapcsolatot akarok végre. De minden lány, akinél próbálkozom kikosaraz. És most már kb. semmi nem érdekel emiatt. Nem akarok se tanulni, se sportolni, se enni, se semmi. Imádom, amikor a barátaim mesélik a nyűgjeiket, hogy milyen rossz nekik szakítás után, meg mennyire összetörték a szívüket, közbe meg kb. minden héten randiznak valakivel. Olyan csaj meséli ezt, aki nem tudja betenni úgy a lábát bármilyen fedett helyiségbe, hogy ne próbálkozzanak be nála öten. Az ezredrészét nem érezhetik annak fájdalomnak, amiben én vagyok. Nekem ÉLETEMBEN nem volt valójában senkim. Ők már legalább ismerik a technikát, de én még azt sem tudhatom biztosra, hogy lefekszem-e valaha is egy lánnyal. És nem értem, hol hibázok. Nem öltözöm rosszul, nem rossz a kinézetem, megbízható srác vagyok.


Mi alapján reménykedjek? A csajok szemlátomást remekül megvannak nélkülem is. Miben higgyek? Miért higgyem el, hogy ha 1000-szer nem működik valami, majd 1001.-jére fog? Ti fogadnátok egy olyan bokszolóra, aki 1000x kikapott, hogy majd a következő alkalommal biztos nyer? És mondom, elegem van már mindenből és semminek nem tudok egyszerűen örülni emiatt. A pokolba kívánok lassan mindenkit, a napsütést, az életet. Nem értem, miért kötelező élni meg próbálkozni. Olyan, mintha az élet űzne gúnyt belőlem. Nesze, itt ez a nagy adag nemi vágy, én meg szépen végignézem, amíg kínlódsz vele a halálodig. Egyszerűen nem tudok miből energiát meríteni ahhoz, hogy minden nap felkeljek és bemenjek az egyetemre és tegyem a dolgaimat. Nem motivál semmi. Úgy érzem, mintha csak vizet innék. Csinálom a "csinálás" kedvéért, de semmi örömöm nincs benne. Ez mindig így fog maradni?


2015. febr. 5. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudok barátnő nélkül boldog lenni, akkor miért éljek?"


Másért. Az élet nem csak párkapcsolatokból áll. Ott a munka, a sikerélmény, a barátok. Akár még maradandót is alkothatsz, megélhetsz csodákat, felfedezéseket, bármit, ami megváltoztathatja az egész életedet. Annyi minden más van párkapcsolatokon kívül...

2015. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
dugáshoz nem kell párkapcsolat,most szenvedsz de hidd el egy párkapcsolat,csak nyűg a legtöbb esetben,és főzni is kevés tud normálisat,ellenben el kell viselni hónapokig :D örülj szabad vagy,hazugságok nélkül dughatsz,hiszen férfi vagy.:D
2015. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Aztan hany eves vagy hogy meg ELETEDBEN nem volt senkid? 30-40?
2015. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1: Ez az, ami engem most minde nem érdekel. Leszarom a csodákat. Egy valamire vágyom, de az nem jön.


#2: De nem tudok dugni! Egyszerűen nem jön össze, otthagynak a csajok. Menjek prostihoz? Egy **rvával éljem meg az első alkalmat?

2015. febr. 5. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:

En is voltam igymintmost te, 25 eves koromig. Ne aggodj, elkap teged is a gepszij, nem leszel olyan szerencses hogy meguszd :)

En marha, megnosultem, azota visszasirom az egyetemi eveket, olyan boldog mar soha nem leszek mint akkor.

2015. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másképp nézni a dolgokat , tudom milyen én nekem sincs barátnőm, és nem is volt. Én egy visszahúzódó személyiség vagyok nehezen jön össze bármi is , de próbáld meg valahogy kikerülni a dolgot,csinálj valamit amit nagyon szeretsz ,de a pszichológus is sokat segít,tapasztalatból mondom. Jó tudom,hogy ha szeded a gyógyszert akkor az a baj, de legalább elfelejted vagy könnyebben fogod fel a dolgokat.De attól próbálkozz ne add fel és sikerül mint minden más is ..
2015. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudok barátnő nélkül boldog lenni" akkor nem tudok barátnővel sem boldog lenni.

Nem fogadnék Rád és mindig így marad ha mindig ugyanazt csinálod mint eddig.

2015. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Nem fogadnék Rád és mindig így marad ha mindig ugyanazt csinálod mint eddig."


Nem ugyanazt csinálom. Próbálkozom. Csak már a **szom tele van vele, hogy bármit csinálhatok, semmi nem elég. Rengeteg mindent kipróbáltam már. És nem vigasztal az, hogy majd 25 évesen kegyeskedik a sors végre megadni nekem, amire kb. 12 éves korom óta folyamatosan vágyom. Inkább dögölnék meg méltósággal, minthogy ilyen szánalmasan éljek.

2015. febr. 5. 15:36
 9/21 anonim ***** válasza:

Hm. Szomorú.


[link]

2015. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MolotovPunk ***** válasza:

Ne legyél szomorú emiatt.

Előbb utóbb rád kacsint a szerencse majd meglátod.

Lesz egy lány,aki fog szeretni.

Hidd el,néha jobb egyedül,mint egy sz-r kapcsolatban élni.

Nekem kijutott mindenféléből életem során,de jelenleg most én is szingli vagyok már 10 hónapja.Most viszont tök jól elvagyok így.

Oda megyek,azt teszek,azokkal bulizok,akikkel akarok.

Ne görcsölj rá te se ezekre a (kapcsolati dolgokra.)

Előbb utóbb minden jobbá fog alakulni.

2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!