Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem hazahozni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem hazahozni a barátomat. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
a lényeg a lényeg hogy nem merem hazahozni mert szégyenlem a házunkat. hatalmas házunk van de sajnos nincs külön szobám és 3 testvérem van. újra kéne festeni a házat, meg minden. sajnos a gépem is elég régi és nincs pénzünk újat venni. mondtam barátomnak hogy nem akarom még haza hozni de sajnos muszáj a munkája miatt mert nem akarom hogy az utcán maradjon. mit tegyek ha szégyenlem a házunkat? nem vagyunk gazdagok de szegények se. segítsetek kérlek

2015. jan. 29. 02:32
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Értelmes embert nem zavarnak az ilyen dolgok.

Ő az?

2015. jan. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő sem gazdag, egyáltalán nem, csak ő menő, és suli legjobb pasija, és ő nem szereti a régi dolgokat, meg elég kritkus.. mindenbe beleköt, semmi nem tetszik neki.. és nagyon félek, hogy megszólná a házunkat
2015. jan. 29. 02:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy menő meg jól néz ki, ha paraszt?

Ismerek nőket akik ugyanilyenek, szépek, menők, azt hiszik kiskirálylányok, soha az életben nem kellenének többre egy dugásnál...

2015. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, ő nem mutatja nálam azt hogy mennyire menő, sőt szinte nem. inkább másoknál. bevallom őszintén tényleg 10/10-es pasi és minden csaj őt akarja(tudom nagyon jól). csak nem akarom, hogy nálam is kritikus legyen. azt akarom, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok.
2015. jan. 29. 02:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes és komolyan szeret, meg fogja érteni. Azon kívül előbb-utóbb úgy is haza kell vinned.
2015. jan. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as sztem is
2015. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a barátodnak semmi joga sincs kritizálni a hazatokat mivel neki nincs,majd ha lesz és jobb lesz akkor kritizálhat de amig nincs addig nem tudja hogy milyen egy hazat fenntartani

amugy ahogy irsz rola elég beképzeltbek tűnik és nagyon parázol hogy elhagy,ami meg is fog történni ha kap egy jobb ajánlatot

persze ha annyira szeret akkor elfogad ilyennek


beszéld meg vele elére hogy milyen a ház,készítsd fel

2015. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget szenvedek ezen minden kapcsolatomnál, de nyugi! Akárkit hazahoztam, senki nem szólt egy rossz szót se, főleg első pár alkalomnál még nagyon meg lesz illetődve nálatok. (És nekem minden barátom gazdagabb volt nálam, jóval kényelmesebb körülmények között éltek).
2015. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. jan. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!