Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti örülnétek, ha a párotok így szólítana?

Figyelt kérdés

Sosem a keresztnevemen, hanem csak Kicsim vagy Manó?

Ezzel olyan érzést kelt bennem, mintha a gyereke lennék és nem a szerelme...Nem nőnek érzem magam ettől hanem egy kölyöknek.


2015. febr. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez marhaság :) más nő meg azért nyavalyog mert nem becézi a barátja sehogy :D A Manó szerintem tök aranyos :)
2015. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha-néha elmennek az ilyen becézések, de én mindenkitől elvárom h a keresztnevemen szólítson (Petra), még ennek a becéző alakjait sem szeretem.
2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha ilyen probléma van, mindig el fogod hallgatni előle? Mit gondolsz, szerencsétlen honnan tudja, hogy ez téged zavar? Ő lehet, hogy azt hiszi, hogy cukinak és édesnek tartod ezt... Fasza egy kapcsolat ez is, mit ne mondjak...
2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem egyátalán nem szólit a nevemen,én sem őt.

Amikor vele vagyok,miért kéne mondanom a nevét, ketten vagyunk tudja,hogy neki beszélek.

Ha meg este elköszönünk ,szerelmem,kedvesem,dragam,édesem- így hív.

2015. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Kicsim meg a Manó nem tetszene, a cicát és az édest szeretem. :D Ha a keresztnevemen hívna az olyan tök semleges érzés lenne, mindenki azon hív, a becézések jobbak.

Amúgy meg közöld vele, hogy neked nem tetszik ha így hív, nem?

2015. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!