Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az első találkozáskor nem "mozgatott meg" bennem egy srác van értelme ujra találkozni?

Figyelt kérdés

bocsi először is a hülye kérdés megfogalmazásért,de nem ment jobban..:)

Szóval egy chates oldalon ismerkedtünk meg(love.hu)

képcsere,utána msn-en beszélgettünk egy ideig.

Aztán mult héten megtörtént a tali is.)

Aranyos a srác,kedves,helyes,de nem tudom valahogy mégsem az igazi..

Már annyira nem vágyom arra hogy ujból találkozzam vele.Ő azóta is hivogat,ir msn-en,fortírozza az ujbóli talit..

Találkozzak szerintetek még vele?


2010. febr. 10. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne erőltesd. természetesen ritka a szerelem első látásra, ám ha nem fog meg valami a másikban, sőt nem is kívánod az újabb találkozót, akkor abból nem lesz semmi.
2010. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van különbség, hogy nagyon nem mozgatott meg benned semmit, vagy kicsit idegenkedsz tőle. Ha csak bizonytalankodsz, miért ne adnál magatoknak még több esélyt?

De szerintem is legtöbbször azért meg lehet érezni elég korán, hogy egyáltalán esélyes-e a dolog. Az is lehet, hogy 3. alkalommal már egy egészen más ember ül majd veled szemben...

2010. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat.

Igazából nem is tudom normálisan megindokolni hogy mi a probléma.

Meg egy kicsit nekem az furcsa hogy azóta tényleg állandóan hívogat,smseket ír,sőt már verset is küldött nekem smsben..

amugy a love.hu-n én írtam neki,mert szimpatikus volt a képek alapján,akkor meg én forszíroztam a talit,ő nem nagyon akarta,aztán egyszer mégis ő vetette fel miután már kb egy hónapja nem is beszéltünk hogy mi lenne ha találkoznánk..

2010. febr. 10. 13:16
 14/15 anonim ***** válasza:
12:53asnak fogalmad nincs, illetve abszolút fel sem fogtad, hogy én mit írtam oda .Elég sok okos embert láttam már boldogtalanul, aki mindig azt az átkozott tervezgetést előnyben részesítette ahelyett, hogy megélte volna saját boldogságát.
2010. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10:54 - neked se, illetve te se, mert én meg elég sok szívére hallgató álmodozót, aki belevetette magát az első "álomherceg" (persze csak ő álmodta annak) karjaiba, aztán sírt megállás nélkül, hogy ez milyen egy álnok gazember, és csak kihasználja, meg nem törődik vele, meg oda se figyel rá... Hát ha valakinek ez a boldogság, akkor nem irigylem.


Gondolkodás alatt én annyit értek, hogy lássunk már tisztán és ne idealizáljuk fel a másikat a szerelem ködében, hanem merjük észrevenni, ha valami nagyon nem stimmel vele, minthogy utólag szenvedjünk miatta.

2010. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!